Клей для газоблоку

У сучасному будівництві широко застосовуються керамзитні блоки, що володіють прекрасними теплоізоляційними, повітронепроникними властивостями та характеризуються екологічністю і стійкістю до дії вологи. Для надійності, міцності конструкції, при кладці використовуються спеціально розроблені для цього суміші для кладки керамблоков, представлені в сухому вигляді. Для приготування розчину вони ретельно розбавляються водою, в певних пропорціях.

При виборі сумішей для кладки блоків керамзитних, слід враховувати кліматичні умови, особливості матеріалу, для яких він буде застосовуватися. Характеризуються клеї:

  • легкістю використання;
  • придбанням максимальної міцності після затвердіння;
  • високою пластичністю;
  • незначним витратою.

Застосування сумішей дозволяє зробити шви невеликої товщини, що надає естетичності конструкцій, а також підвищити теплоізоляційні властивості.

За найнижчою ціною, купити суміші для кладки керамблоков оригінального виробництва, оптом і в роздріб, можна в інтернет - магазині «BUDEKO», де представлена ​​продукція найкращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Висока якість сухих сумішей підтверджено відповідними сертифікатами.