Клей для керамічних блоків

У сучасному будівництві широко застосовуються керамзитні блоки, що володіють прекрасними теплоізоляційними, повітрянепроникними властивостями, що характеризуються екологічністю, стійкістю до дії вологи. Для надійності, міцності конструкції, при кладці використовуються спеціально розроблені для цього суміші для кладки керамблоков, представлені в сухому вигляді. Для приготування розчину вони ретельно розбавляються водою, в певних пропорціях.

При виборі сумішей для кладки блоків керамзитних, слід враховувати кліматичні умови, особливості матеріалу, для яких він буде застосовуватися. Характеризуються клеї:

  • легкістю використання;
  • придбанням максимальної міцності після затвердіння;
  • високою пластичністю;
  • незначним витратою.

Застосування сумішей дозволяє зробити шви невеликої товщини, що надає естетичності конструкцій, а також підвищити теплоізоляційні властивості.

За найнижчою ціною, купити суміші для кладки керамблоків оригінального виробництва, оптом і в роздріб, можна в інтернет - магазині «BUDEKO», де представлена ​​продукція найкращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Висока якість сухих сумішей підтверджено відповідними сертифікатами.