Клей для укладання плитки

Якість укладання плитки, її експлуатаційний термін, безпосередньо залежить від використовуваного для цього розчину. Якщо раніше для цього використовувався цементний розчин, що негативно позначався на терміні служби облицювального матеріалу, то сучасні виробники пропонують високоякісний клей для плитки, що дозволяє істотно спростити процес облицювання та підвищити ефективність робіт.

Спеціально розроблений для кладки плитки клей, відрізняється стійкістю до впливу негативних факторів зовнішнього середовища. Залежно від складу, плитковий клей підрозділяється на склад для:

  • фасадних робіт;
  • внутрішніх приміщень, де вологість підвищена або нормальна (до основного складу додаються антисептичні речовини).

У складі клею присутні модифікатори (для додання еластичності, міцності, довговічності). Застосування спеціального клею, позбавляє від необхідності попереднього замочування плитки, що є необхідною процедурою при використанні цементно - піщаних розчинів.

Оптом і в роздріб купити клей для плитки від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників, по найбільш низькій ціні, можна в інтернет - магазині «BUDEKO». Будучи офіційними дилерами, ми гарантуємо високу якість складів, що підтверджено сертифікатами.

Види клею

На сьогоднішній день, досить поширеними складами для укладання плитки, є клеї таких типів:

  1. цементні (відносяться до простих сумішей бюджетного варіанту, складаються з портландцементу, дрібнодисперсного піску, різних модифікаторів, які надають особливі властивості складам);
  2. дисперсійні (в якості основного речовини використовується смола епоксидна, з додаванням каталізатора. Такий клей застосовується при укладанні плитки в басейнах, характеризується водонепроникними властивостями);
  3. полімерні (відносяться до найбільш поширеного типу, в якості основи виступає поліуретан, відрізняються більш високою ціною, але при цьому їх експлуатаційні властивості досить високі).

При виборі клею під плитку, слід звертати увагу на такі експлуатаційні характеристики, як міцність складу, його щільність, ступінь усадки, в'язкості, еластичності готових сумішей, адгезію, швидкість затвердіння, адже кожен тип клею відрізняється робочими параметрами.

Замовити сертифікований клей для укладання плитки, можуть клієнти Києва, Київської області, Харкова, Одеси, Дніпра, інших міст України. На сайті «BUDEKO» можна дізнатися, скільки коштує клей тієї чи іншої марки, ознайомитися з його фото, особливостями застосування.