Сухі теплоізоляційні суміші

Для якісного затеплення споруд будівельники рекомендують застосовувати сухі теплоізоляційні суміші. Вони виготовлені за спеціальною технологією з використанням пористих добавок, які в своїй структурі мають пустоти. Суміші відмінно утримують температуру, зберігають тепло, захищають від вітру та протягів.

До складу продукту входять різні полімерні наповнювачі, мінеральні добавки в певних пропорціях. Дані компоненти сповільнюють затвердіння, підвищують морозостійкість, накладаються різними за товщиною шарами.

Вибір сухих сумішей для будівництва

Сухі будівельні суміші поділяються на кілька категорій:

  • для штукатурки стін та стелі;
  • цементно-піщані для заливки підлог, закладення щілин і цегляної кладки;
  • для кладки плитки;
  • фінішні для вирівнювання підлоги.

Для кожного виду робіт необхідно придбати суміш, яка буде відповідати певним вимогам.

В описанні кожної суміші, яку пропонує компанія «BUDEKO» зазначено, для яких цілей призначений кожен матеріал. Детальна інструкція описує, в яких пропорціях слід розводити сухі будівельні суміші та за яких температурних режимів їх оптимально використовувати.

Купити сухі будівельні суміші

Купити суміш в нашому магазині можна в необмеженій кількості. Після вибору з каталогу, клієнт може вказати найбільш зручний спосіб отримання товару і варіанти оплати.

Компанія «Budeko» працює за передоплатою. Також можна внести сплату за товар при його отриманні. Клієнтам пропонується зручні способи розрахунків: готівкою, банківською картою, оплата онлайн та за перерахуванням на розрахунковий рахунок.

Виконується оперативна доставка по Києву та Київській області в зручний для замовника час.