Цегла рядова 1-го сорту повнотіла, М-75+

Цегла рядова 1-го сорту повнотіла, М-75+
На складі
Артикул: 104635
На складі 4.00
4,00 грн/шт
Якщо у вас є кошторис на матеріали, замовте прорахунок їх вартості з доставкою.
Основні характеристики
Виробник:
Україна
Галузь застосування:
стінове будівництво
Вид:
керамічний
Вид цегли за наповненням:
повнотіла
Марка міцності:
М-75
Розмір:
одинарний (250х120х65)
Колір:
червоний
Виробництво
Країна-виробник
Україна

Дана цегла є перепалом класичної червоної цегли М-125. Так як піч працює не рівномірно, то з кожної партії є невеликий відсоток цегли, що не відповідає потрібним стандартам (як то в марочності і іншим параметрам), відповідно марочність М-75 є мінімальним показником. Проте дана цегла чудово підійде для не масштабних проектів та ремонтних робіт.

Низька ціна дозволяє економити там, де не потрібно мати цеглу підвищеної марочності, а в якості додаткового бонусу - перепал має нижчий коефіцієнт водопоглинання (це відбувається завдяки спіканню), а кольоровий окрас цегли дозволяє створювати індивідуальні, нестандартні інтер’єрі рішення як всередині так і ззовні приміщень.

З часом в кладці цегла набуватиме міцності, тож якщо в прорахунку проекту міцність матеріалу не є критичною, то дана цегла чудово підходить.

Цегла декоративна повнотіла М-75 купити з доставкою

Budeko вже багато років є постачальником цегли. Ми працюємо з тими заводами, яким можна довіряти в плані якості продукції, що випускається. Крім того, прямий зв'язок і обсяги закупівель дозволяють нам пропонувати хорошу ціну на одиницю продукції.

Також ми забезпечуємо доставку керамічної цегли м 100 на об'єкт. Для цього, при замовленні, передзвоніть до нашого менеджера, ми оперативно розрахуємо вартість. Зазвичай доставка маніпулятором коштує дорожче, але процес розвантаження стає значно зручніше і відбувається швидше.

Розуміючи вартість товару, дізнавшись транспортні витрати, ви зможете визначити, як ціна цегли повнотілої м 100 позначиться на загальному бюджеті вашого проекту. Ми завжди відкриті для обговорення, готові відповісти на ваші питання, знайти рішення, які відповідають нашим потребам.

На період карантинних заходів наша компанія продовжує оперативно обробляти всі заявки, готувати замовлення до видачі або відправляти їх поштою.

Скористайтеся можливістю вирішити заплановані питання по будівництву, декоруванню, комплектації, а ми допоможемо Вам швидко надавши якісні матеріали.

Наша компанія робить все можливе, щоб процеси оплати і доставки були для Вас максимально зручними. Нижче перераховані основні варіанти, але ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися точну інформацію для конкретних товарних позицій.

Доставка

У нашому магазині доступні наступні варіанти доставки:

  • самовивіз з нашого офісу
  • доставка вантажним автотранспортом
  • доставка різними поштовими операторами (Нова пошта, Делівері тощо)
  • доставка попутним транспортом
  • доставка безпосередньо від заводу виробника

Оплата

У нашому магазині доступні наступні варіанти оплати:

  • готівкою при отриманні товару в нашому магазині;
  • переказ на р/р;
  • післяплатою (тільки при використанні послуг зазначених вище служб доставки і для товарів фактичною або об'ємною вагою до 30 кг);
  • онлайн-оплата;