Плити вогнетривкі (шамотні)

При зведенні печей, камінів та інших конструкцій, що знаходяться під впливом високих температур, обов'язковою умовою є закриття поверхонь які нагріваються - спеціальними застосуваннями. До таких відносяться вогнетривкі шамотні плити. Вони характеризуються привабливим зовнішнім виглядом та прекрасними експлуатаційними властивостями.

Вогнетривкі шамотні плити представлені на сучасному ринку величезною кількістю виробів для побутових і промислових об'єктів. Це дозволяє обрати будь-яку форму, колір, розмір та інші параметри, які відповідатимуть індивідуальним вимогам клієнтів.

За найнижчою ціною, шамотну вогнетривку плиту, можна придбати оптом і в роздріб в інтернет-магазині «BUDEKO», де представлена ​​продукція найкращих вітчизняних і зарубіжних виробників, висока якість якої підтверджена відповідними сертифікатами.

Особливості шамотних плит

Основою вогнетривких шамотних плит виступає обпалена, до стадії спікання, глина при температурі 1500 градусів Цельсія. З неї повністю випаровується вода, яка зазнала реструктуризації частинок. При виробництві плит даного типу, до шамоту додають вогнетривкі глини, з високою концентрацією оксидів алюмінію, після чого готова суміш відправляється в обертові печі для спікання та піддається пресуванню, формуванню, сушці.

До переваг шамотних плит для каміна, печей, відносяться:

  • стійкість до високих температур (1650 градусів Цельсія) протягом тривалого періоду;
  • можливість збереження експлуатаційних якостей, при численних циклах охолодження, нагрівання;
  • поступова віддача теплової енергії, завдяки незначним показникам теплопровідності;
  • стійкість до впливів агресивних середовищ.

Також, виробники випускають вогнетривкі плити для випічки (піци) - вирібо, що нагадують лист. Дана вогнетривка плита віддає тепло рівномірно, що запобігає підгорянню хлібобулочних виробів.

В компанії «BUDEKO», представлені шамотні плити різних розмірів та форм. Товари можуть придбати клієнти Києва, Київської області, Дніпра, Харкова, Одеси, інших міст України, з можливістю оперативної доставки в будь-який регіон.