Шамотний порошок ПШКА, Великоанадольський

Шамотний порошок ПШКА, Великоанадольський
На складі
Артикул: 104011
На складі 216.00
216,00 грн/20кг
Якщо у вас є кошторис на матеріали, замовте прорахунок їх вартості з доставкою.
Основні характеристики
Виробник:
ВАОК
Вид:
шамотний порошок
Технічні характеристики
Вогнетривкість, не нижче, ° C
1730
Вологість при відвантаженні
не більше: 8 %
Зерновий склад (%, не менше)
прохід через сітку № 0,5: 74,9, №2: 98,5, №3,2-100
Масова частка Al2O3
не меньше: 36 %
Габарити
Вага
25 кг
Виробництво
Країна-виробник
Україна

Шамотний порошок ПШК класу А застосовується як важливий компонент шамотного розчину. Фактично його призначення - зв'язати вогнетривкі матеріали, які використовуються для кладки або реновації печей і інших теплових агрегатів. Також порошок засипають в основу камінної плити, спираючись на важливі властивості матеріалу, він є жаростійким, і в той же час негорючим.

Купуючи вогнестійкий порошок важливо обрати якісний матеріал, так як часто складно судити по одному зовнішньому вигляду. Ми рекомендує завжди купувати заводську продукцію, в даному випадку Великоанадольського комбінату, так як вогнетривкі суміші, вироблені в інших умовах - це великий ризик і часто невиправдані витрати.

Вироблений в Великоанадольський порошок складається повністю з природних матеріалів, тому при нагріванні до високих температур ніяких шкідливих речовин не виділяється.

Купити ПШК класу А в Києві


Budeko співпрацює з кращими виробниками вогнетривких матеріалів, ретельно стежить за умовами транспортування і зберігання, тому пропонує своїм покупцям серед яких кращі пічні майстри тільки товари найвищої якості.

На період карантинних заходів наша компанія продовжує оперативно обробляти всі заявки, готувати замовлення до видачі або відправляти їх поштою.

Скористайтеся можливістю вирішити заплановані питання по будівництву, декоруванню, комплектації, а ми допоможемо Вам швидко надавши якісні матеріали.

Наша компанія робить все можливе, щоб процеси оплати і доставки були для Вас максимально зручними. Нижче перераховані основні варіанти, але ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися точну інформацію для конкретних товарних позицій.

Доставка

У нашому магазині доступні наступні варіанти доставки:

  • самовивіз з нашого офісу
  • доставка вантажним автотранспортом
  • доставка різними поштовими операторами (Нова пошта, Делівері тощо)
  • доставка попутним транспортом
  • доставка безпосередньо від заводу виробника

Оплата

У нашому магазині доступні наступні варіанти оплати:

  • готівкою при отриманні товару в нашому магазині;
  • переказ на р/р;
  • післяплатою (тільки при використанні послуг зазначених вище служб доставки і для товарів фактичною або об'ємною вагою до 30 кг);
  • онлайн-оплата;