Суміш вогнетривка суха МП-18 (Великоанадольський)

Суміш вогнетривка суха МП-18 (Великоанадольський)
На складі
Артикул: 101073
На складі 175.00
175,00 грн/25кг
Якщо у вас є кошторис на матеріали, замовте прорахунок їх вартості з доставкою.
Основні характеристики
Виробник:
ВАОК
Галузь застосування:
для штукатурних (пічних) робіт, для вогнетривкої цегли
Вид:
мертель
Технічні характеристики
Витрати води, л/ на 25 кг
від 10 до 17
Вогнетривкість, не нижче, ° C
1610
Зміна маси при прожарюванні,%
1,3-3,0
Масова частка вологи%
5
Матеріал
шамот, вогнетривка глина
Рекомендована товщина шва
до 5 мм
Габарити
Вага
25 кг
Виробництво
Країна-виробник
Україна

МП 18 є один з найбільш популярних шамотних мертелей. Даний продукт виготовлений на потужностях ПрАТ «Великоанадольського вогнетривкого комбінату», флагмана українського ринку матеріалів для кладки печей і камінів.

Застосування суміші кладки МП 18


Дана вогнетривка суміш застосовується для кладки і реставрації:

 • домашніх і промислових печей;
 • камінів і димарів;
 • печей для випалювання керамічних виробів;
 • сушильних печей.

Суха суміш для кладки печей MP-18 найбільш підходить для шамотної цегли марок ША і ШЛ, в той же час кладка печей з керамічної пустотілої, гіперпресування цегли повністю виключена.
Вогнетривкі суміші для кладки печей відрізняються за таким показником, як вогнестійкість. У даного продукту він становить 1 610 градусів.
Витрати продукту залежать від отриманої в процесі роботи консистенції і товщини шва, в середньому на сотню стандартного шамотного цегли йде від 25 до 50 кг вогнетривкої суміші.

Експлуатаційні властивості


Перше використання (випробування) печі або каміна має проводитися не раніше ніж через 72 години після закінчення будівельних робіт. Далі протягом декількох днів допускається прогрів печі 2-3 рази на день на 1-1,5 години з поступовим збільшенням кількості палива. Все це необхідно для повного і правильного висихання (повного видалення вологи з кладки швів).
Облицювальні роботи варто починати не раніше, ніж через 4 тижні після початку експлуатації, саме стільки необхідно для попередження усадки конструкції.

Купити кладочную суміш для печей і камінів МП-18


Інтернет-магазин Budeko.com.ua є основним постачальником вогнетривких матеріалів для багатьох провідних пічних майстрів України. Нас знають і цінують за широкий асортимент, зрозумілу цінову політику, якісний сервіс. Купити пічну суміш МП 18 в нашому магазині можна залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Також, якщо вам необхідні інші товари для печей групи ви завжди можете приїхати в наш шоу-рум.

На період карантинних заходів наша компанія продовжує оперативно обробляти всі заявки, готувати замовлення до видачі або відправляти їх поштою.

Скористайтеся можливістю вирішити заплановані питання по будівництву, декоруванню, комплектації, а ми допоможемо Вам швидко надавши якісні матеріали.

Наша компанія робить все можливе, щоб процеси оплати і доставки були для Вас максимально зручними. Нижче перераховані основні варіанти, але ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися точну інформацію для конкретних товарних позицій.

Доставка

У нашому магазині доступні наступні варіанти доставки:

 • самовивіз з нашого офісу
 • доставка вантажним автотранспортом
 • доставка різними поштовими операторами (Нова пошта, Делівері тощо)
 • доставка попутним транспортом
 • доставка безпосередньо від заводу виробника

Оплата

У нашому магазині доступні наступні варіанти оплати:

 • готівкою при отриманні товару в нашому магазині;
 • переказ на р/р;
 • післяплатою (тільки при використанні послуг зазначених вище служб доставки і для товарів фактичною або об'ємною вагою до 30 кг);
 • онлайн-оплата;