Теплоізоляційна суміш Тепловер AERO

Теплоізоляційна суміш Тепловер AERO
Під замовлення
Артикул: 102564
Під замовлення 516.60
516,60 грн/шт
Якщо у вас є кошторис на матеріали, замовте прорахунок їх вартості з доставкою.
Основні характеристики
Виробник:
Укрвермикуліт (Тепловер)
Галузь застосування:
для теплоізоляції
Технічні характеристики
Витрати
50 л/м2 (при товщині шару 50 мм)
Кількість розчину з однієї упаковки
50 л
Коефіцієнт теплопровідності
0,055 Вт
Коефіцієнт термічної однорідності
1
Межа міцності при стисненні (МПа)
0,169
Габарити
Об'єм
230 кг/м³
Виробництво
Країна-виробник
Україна

Інноваційна суміш для утеплення Тепловер Aero характеризується низьким коефіцієнтом теплопровідності, який становить всього 0,055 Вт / Мк. Таким чином, стіни, на яких застосовувався цей матеріал, відмінно утримують тепло. Ще однією важливою особливістю даної суміші є підвищена паропроникність, тобто в них не накопичується зайва волога, яка могла б чинити негативний вплив на стан і довговічність конструкцій.

Яку теплоізоляцію вибрати для зовнішнього або внутрішнього утеплення?

В останні роки в якості теплоізоляційних матеріалів найчастіше використовуються пінопласт і мінеральна вата. Ці варіанти мають свої переваги, але з цілої низки чинників вони поступаються продукт з лінійки ТМ Тепловер:

 • Немає необхідності в спеціальному кріпленні, так як нанесення проводиться штукатурним способом. А значить, немає ризику появи «слабких місць», через які буде потрапляти холод, тим самим знижуючи енергоефективність всієї конструкції.
 • Природний склад суміші з цементу і мінералів (перліту і вермикуліту), ви абсолютно спокійні, знаючи що ви і ваші діти не дихають хімією або смолами. І якщо по фасаду ще можуть бути питання, то для внутрішнього утеплення матеріал стає фактично безальтернативним.
 • Також можна назвати такий важливий момент, як 100% негорючість теплоізоляційної суміші Тепловер Aero.

Купити Тепловер Bauwer Aero (Тепловер AERO) за відмінною ціною:

У компанії Budeko розуміють, що за нинішньої дорожнечі енергоносіїв питання якісного утеплення і хорошою енергоефективності хвилює дуже велике число людей. Тому ми знаходимо виробників кращих теплоізоляційних матеріалів і домовляємося з ними на умовах, які дозволяють запропонувати нашим клієнтам хороші ціни. З теплоізоляційної сумішшю Тепловер Aero це ще більш актуально, так як за сприяння виробника ми гарантуємо повну клієнтську підтримку, починаючи з консультування, закінчуючи тривалої гарантією на виконані роботи (уточнюйте деталі у менеджерів).

На період карантинних заходів наша компанія продовжує оперативно обробляти всі заявки, готувати замовлення до видачі або відправляти їх поштою.

Скористайтеся можливістю вирішити заплановані питання по будівництву, декоруванню, комплектації, а ми допоможемо Вам швидко надавши якісні матеріали.

Наша компанія робить все можливе, щоб процеси оплати і доставки були для Вас максимально зручними. Нижче перераховані основні варіанти, але ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися точну інформацію для конкретних товарних позицій.

Доставка

У нашому магазині доступні наступні варіанти доставки:

 • самовивіз з нашого офісу
 • доставка вантажним автотранспортом
 • доставка різними поштовими операторами (Нова пошта, Делівері тощо)
 • доставка попутним транспортом
 • доставка безпосередньо від заводу виробника

Оплата

У нашому магазині доступні наступні варіанти оплати:

 • готівкою при отриманні товару в нашому магазині;
 • переказ на р/р;
 • післяплатою (тільки при використанні послуг зазначених вище служб доставки і для товарів фактичною або об'ємною вагою до 30 кг);
 • онлайн-оплата;