Адгезійна суміш Тепловер "Набриск"

Адгезійна суміш Тепловер "Набриск"
Під замовлення
Артикул: 102542
Під замовлення 286.20
286,20 грн/20кг
Якщо у вас є кошторис на матеріали, замовте прорахунок їх вартості з доставкою.
Основні характеристики
Виробник:
Укрвермикуліт (Тепловер)
Галузь застосування:
для теплоізоляції
Технічні характеристики
Витрати кг/м2
2-2,5
Паропроникність мг / мчПа
0,12
Час використання (хв)
не більше 120
Час висихання
24 години
Щільність, кг/м3
1300
Виробництво
Країна-виробник
Україна

Суміш Тепловер Набриск - це обов'язковий елемент комплексної системи утеплення Тепловер. Традиційно, будівельні розчини, до складу яких входять теплоізоляційні наповнювачі, характеризуються зниженим коефіцієнтом міцності на відрив (якщо порівнювати зі стандартними будівельними розчинами). Тому дуже важливо збільшити площу контакту, підвищивши шорсткість поверхні. Для цього і призначений Тепловер Набриск - він безпосередньо впливає на надійність і довговічність системи утеплення.

Набриск наноситься на зволожену поверхню, з використанням металевої терки, за допомогою різких рухів, що забезпечує формування виступів 5-10 мм. Ще однією корисною властивістю є те, що за рахунок його нанесення - знижується поглинання води, яка необхідна для набору міцності.

Купить адгезійну суміш Bauwer Basis (Тепловер "Набриск")

Інтернет-магазин budeko.com.ua не тільки пропонує придбати кращі теплоізоляційні матеріали на вигідних умовах але і готовий надати професійне консультування з підбору того варіанту, який максимально відповідатиме параметрам вашого приміщення.

На період карантинних заходів наша компанія продовжує оперативно обробляти всі заявки, готувати замовлення до видачі або відправляти їх поштою.

Скористайтеся можливістю вирішити заплановані питання по будівництву, декоруванню, комплектації, а ми допоможемо Вам швидко надавши якісні матеріали.

Наша компанія робить все можливе, щоб процеси оплати і доставки були для Вас максимально зручними. Нижче перераховані основні варіанти, але ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися точну інформацію для конкретних товарних позицій.

Доставка

У нашому магазині доступні наступні варіанти доставки:

  • самовивіз з нашого офісу
  • доставка вантажним автотранспортом
  • доставка різними поштовими операторами (Нова пошта, Делівері тощо)
  • доставка попутним транспортом
  • доставка безпосередньо від заводу виробника

Оплата

У нашому магазині доступні наступні варіанти оплати:

  • готівкою при отриманні товару в нашому магазині;
  • переказ на р/р;
  • післяплатою (тільки при використанні послуг зазначених вище служб доставки і для товарів фактичною або об'ємною вагою до 30 кг);
  • онлайн-оплата;