Теплоізоляційна суміш Тепловер Optima

Теплоізоляційна суміш Тепловер Optima
Під замовлення
Артикул: 102550
Під замовлення 493.20
493,20 грн/шт
Якщо у вас є кошторис на матеріали, замовте прорахунок їх вартості з доставкою.
Основні характеристики
Виробник:
Укрвермикуліт (Тепловер)
Галузь застосування:
для теплоізоляції
Технічні характеристики
Витрати
50 л/м2
Кількість розчину з однієї упаковки
50 л
Коефіцієнт теплопровідності
0,072 Вт
Коефіцієнт термічної однорідності
1
Межа міцності при стисненні (МПа)
0,19
Габарити
Об'єм
300 кг/м³
Виробництво
Країна-виробник
Україна

Теплоізоляційна суміш Teplover Optima характеризується хорошою еластичністю і відмінними теплоізоляційними можливостями. Використовується для додаткового утеплення і вирівнювання стін всередині приміщень. Також може додаватися до складу енергоефективної фасадної системи.

Даний вид теплої штукатурки ідеально підходить при роботі з такими матеріалами, як газобетон і керамічний блок.

Переваги:

До складу всієї продукції, яка випускається під ТМ Тепловер, входить цемент, до якого додаються природні мінерали - перліт і вермикуліт. Таке поєднання на виході дає цілий ряд переваг, серед яких:

 • Матеріали повністю екологічні, до їх складу не входять хімічні компоненти та органічні сполуки;
 • Суміші мають гарну паропроникність, що виключає ризик накопичення в стінових конструкціях надмірної вологи;
 • Можливість створення монолітної теплоізоляційної конструкції без пустот і з'єднань, що важко при використанні пінопласту або мінеральної вати.

До вказаних переваг можна додати ще й прийнятну вартість, а також довгострокову гарантію виробника на систему утеплення, виконану з відповідних сумішей (при виконанні робіт сертифікованими бригадами).


Теплоізоляційна суміш Тепловер Optima, купити в Києві

Теплоізоляційна суміш Тепловер Optima відмінний вибір для всіх, хто шукає вдале рішення для утеплення свого будинку, будь то зовнішнє або внутрішнє. Чи варто вірити нам на слово? З одного боку ми завоювали довіру тисяч клієнтів, які обирали матеріали для будівництва. З іншого, облаштування фасадної частини будівлі питання важливе і недешевий, тут хочеться бути на 100% впевненим, що зроблений правильний вибір.

На щастя, вам не потрібно сумніватися, ви завжди можете звернутися до нас, і ми організуємо приїзд до вас на об'єкт досвідчених фахівців по теплоізоляції з використанням системи Тепловер. На місці ви зможете задати всі питання, отримати вичерпну інформацію, яка допоможе вам бути впевненими в своєму рішенні.

На період карантинних заходів наша компанія продовжує оперативно обробляти всі заявки, готувати замовлення до видачі або відправляти їх поштою.

Скористайтеся можливістю вирішити заплановані питання по будівництву, декоруванню, комплектації, а ми допоможемо Вам швидко надавши якісні матеріали.

Наша компанія робить все можливе, щоб процеси оплати і доставки були для Вас максимально зручними. Нижче перераховані основні варіанти, але ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися точну інформацію для конкретних товарних позицій.

Доставка

У нашому магазині доступні наступні варіанти доставки:

 • самовивіз з нашого офісу
 • доставка вантажним автотранспортом
 • доставка різними поштовими операторами (Нова пошта, Делівері тощо)
 • доставка попутним транспортом
 • доставка безпосередньо від заводу виробника

Оплата

У нашому магазині доступні наступні варіанти оплати:

 • готівкою при отриманні товару в нашому магазині;
 • переказ на р/р;
 • післяплатою (тільки при використанні послуг зазначених вище служб доставки і для товарів фактичною або об'ємною вагою до 30 кг);
 • онлайн-оплата;