Суміш для кладки клінкерну

Популярністю при виконанні внутрішніх / зовнішніх / оздоблювальних робіт користується клінкерна цегла - сучасний будматеріал, що володіє прекрасними експлуатаційними властивостями. Для забезпечення надійності, міцності укладання, використовується кладочна суміш для клінкерної цегли, розроблена з урахуванням рівня міцності, поглинання вологи, морозостійкості, теплопровідних властивостей.

Основу сумішей для кладки клінкеру становить трас (подрібнена кам'яна крихта вулканічного походження), з обов'язковим додаванням грануляту, що дозволяє підвищити щільність розчину. До переваг сумішей для клінкеру відносяться:

  • запобігання утворенню висолів, за рахунок утворення нерозчинного силікату, що утворюється при з'єднанні траса з кальцієм, що запобігає проникненню води в структуру клінкеру;
  • щільне, рівномірний розподіл розчину, без утворення пустот;
  • запобігання виникненню цвілі, грибка на швах;
  • зручність використання, завдяки пластичності.

Виходячи з умов застосування, суміші для клінкера підрозділяються на універсального типу, і спеціального призначення.

За найнижчою ціною купити оптом і в роздріб суміш для кладки клінкерної цегли від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників, можна в інтернет - магазині «BUDEKO». Продукція відрізняється високою якістю, що підтверджено сертифікатами, представлена ​​широким асортиментом сумішей, який постійно оновлюється.