Чавунне та пічне литво

Виберіть підкатегорію:

Пічні і камінні дверцята Пічні і камінні дверцята
Пічні плити Пічні плити
Духовки Духовки
Колосники для печей Колосники для печей
Засувки для димоходу Засувки для димоходу
Заслінки, люки Заслінки, люки
Аксесуари для печей та камінів Аксесуари для печей та камінів

На сьогоднішній день, багато власників приватних будинків та заміських котеджів, встановлюють справжні печі та каміни для забезпечення затишної, комфортної обстановки, а також виступають не тільки декором, але і виконують свої безпосередні функції: обігрів приміщення.

Чавунне лиття є невід'ємним елементом, з якого складається конструкція печі. Кожен з окремих елементів лиття призначений для виконання особливих функцій, за рахунок чого забезпечується правильне функціонування опалювальних пристроїв. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що чавунне лиття вважається важливою складовою печей, камінів, а його придбання - необхідністю.

В Україні, високоякісне чавунне лиття для печей, а також аксесуари для камінів, можна придбати в інтернет - магазині «BUDEKO». Компанія пропонує найнижчі ціни на продукцію, що представлена кращими вітчизняними і зарубіжними виробниками, а вища якість підтверджена відповідними сертифікатами!

При виробництві використовуються інноваційні технології, що дозволяють підвищити якість готових виробів, а також поліпшити їх споживчі характеристики.

Складається пічне литво з:

  • дверцят;
  • колосників, колосникових решіток;
  • заслінок різноманітного виду;
  • настилу пічного.

Дверцята для печей і камінів можуть бути топковими (призначаються для подачі дров в топку, сприяють ізоляції вогню від приміщення), піддувальними (сприяють регулюванню припливу повітря до колосників, через зольную камеру), прочищувальними (призначаються для виконання чистки пічних, камінних та димохідних труб). Виготовляються герметичні та негерметичні варіанти, а також для вугілля і дров, відрізняються елементи розмірами.

Заслінки призначаються для перекривання тяги в димохідних трубах печей, камінів.

Настил пічної, який ще називають пічною плитою, може виготовлятися в глухому варіанті, а також на одну, або дві конфорки, обладнані чавунними кільцями (їх можна виймати, якщо потрібно розмістити на конфорці ємність).

Характеристики матеріалу для виробництва литва

Для виготовлення конструктивних елементів печей і камінів, використовуються різні матеріали, але найбільш ефективними вважаються чавунні вироби так, як саме цей сплав володіє всіма необхідними властивостями. Використання чавуну дозволяє виготовляти вироби, що відрізняються витонченістю, привабливим зовнішнім виглядом, адже матеріал є піддатливим, а також характеризуються:

  • Стійкістю до дії високих температур.
  • Відсутністю деформації під час експлуатації.
  • Високою міцністю.
  • Стійкістю до корозії, пошкоджень механічного характеру.
  • Зносостійкість.
  • Довговічністю.

Пічна фурнітура, виконана з чавуну, прослужить вам тривалий період часу під впливом максимально високих температур, не змінивши при цьому, своїх робочих характеристик. Даний фактор є основним при виборі пічних конструкційних елементів.

Купити лиття для каміна або печ,і з високоміцного чавуну, оптом і в роздріб, можуть клієнти Києва, Київської області, Харкова, Дніпра, інших населених пунктів України. Зі своєї сторони, ми організуємо для вас доставку в будь-який регіон країни. А при необхідності, наші фахівці нададуть професійну консультацію і допоможуть обрати чавунне лиття.