Корисна інформація

Як грамотно обрати казан

Як грамотно обрати казан

Сьогодні неможливо уявити приготування плову, лагмана, шурпи без застосування казана. Завдяки товщині металу, страви не смажаться, а повільно пропарюють і тужать. Результат - продукти добре просочуються спеціями, набуваючи особливий аромат. Від правильно підібраною посуду залежить зручність і простота приготування їжі. Розглянемо, які існують види і який казан краще вибрати. Види казанів ..

ТМ Girtech - якісне "сьогодні" і "завтра" пічної сфери

ТМ Girtech - якісне "сьогодні" і "завтра" пічної сфери

BUDEKO – провідний постачальник будівельних матеріалів, особливо для пічноъ сфери. Тому повз нашої уваги не міг пройти динамічний розвиток ТМ Girtech, на даний момент під цією торговою маркою випускається широка лінійка товарів для будівництва, виробляються як готові печі, так і комплектуючі до них. Українські вогнетриви використовуються при будівництві печей в Бельгії, Франції і Англії більше ..

Що побудувати, піч або камін?

Що побудувати, піч або камін?

Якщо ваше уявлення про справжній домашній затишок включає посиденьки в кріслі з чашкою чаю, дивлячись на полум'я і слухаючи потріскування дров - ви не самотні. Камін або піч в сучасному будинку - це не тільки джерело тепла, але ще й відмінний спосіб створити неймовірно теплу атмосферу. На жаль, реалізувати цю мрію в квартирі неможливо. Якщо ви плануєте будувати будинок, його можна спроектувати ..

Посуд для печей. Обираємо правильно

Посуд для печей. Обираємо правильно

Щоб радувати близьких ароматними обідами і вечерями, необхідні три основні елементи - вогонь, перевірений рецепт і якісний посуд. Сьогодні на ринку є різноманітний посуд для печей з чавуну, кераміки і алюмінію. Всі варіанти мають свої переваги, відрізняються за якістю і ціною. Розглянемо, якій буває пічний посуд, який краще обрати і для чого використовувати. Який буває посуд для печей? ..

Фестиваль Oktober Піч - 2021

Фестиваль Oktober Піч - 2021

Вже вдруге, в жовтні, відбувся OktoberПіч-2021, на якому зібралися кращі фахівці для обміну досвідом, поширення кращих практик та професійного спілкування між представниками пічної галузі. У багатьох речах, фестиваль, перевершив торішню подію: більш насичена програма, більше відвідувачів, більше партнерів. А ще, більше різноманітної смачної їжі, приготовленої в печах, за що дякуємо усім пр..

Декор для каміну чи печі - способи та матеріали для облицювання

Декор для каміну чи печі - способи та матеріали для облицювання

Домашній камін – символ затишку та тепла для багатьох. Саме тому власники приватних будинків на стадії будівництва чи ремонту відводять місце під камін у кухні чи вітальні. Чарівний тріск дров у печі зимовими вечорами та сухе рівномірне тепло допомагають створити комфортну атмосферу у приміщенні. Якщо ви плануєте будувати камін самостійно, або вже звели каркас, приділіть увагу оздоблювальним ма..

П'ять причин придбати переносний тандир якнайшвидше

П'ять причин придбати переносний тандир якнайшвидше

Що таке тандир і для чого він використовується? Тандир - це піч із глини для приготування їжі. Він являє собою вертикальний виріб у формі кулі або глечика. Зовні нагадує вазу або діжку з широкою горловиною, на яку зручно ставити посуд. Перші тандири з'явилися ще в стародавній Месопотамії. Надалі, почали використовуватися в східних країнах: Узбекистані, Таджикистані, Грузії, Вірменії, Туркмен..

Львівські кахлі - славна історія, актуальна як ніколи

Львівські кахлі - славна історія, актуальна як ніколи

Львівські кахлі з'явилися в нашому асортименті в кінці минулого року, і вже користуються підвищеним попитом серед наших клієнтів. "Чи є кахлі вдалим рішенням для облицювання печей і камінів, і в чому перевага саме львівських кахлів", - ті питання, які ми чуємо найчастіше. Відповідаємо і пояснюємо, чому даний варіант декору печі точно вартий своїх грошей. ..

Найкраще для печей: доведено неодноRATHово

Найкраще для печей: доведено неодноRATHово

Охарактеризувати вогнетривкі плити виробництва австрійської компанії RATH (визнаного світового лідера в сфері виробництва матеріалів для експлуатації в теплих середовищ) можна фразою: «широко відомі у вузьких колах». Пічні майстри, яким пощастило одного разу зіткнутися з даною продукцією, із задоволенням продовжують використовувати її в своїх проектах. Однак, певний інформаційний вакуум в мережі і..

Доступний за ціною, прийнятний за якістю. Пічна цегла, який займе нішу «золотої середини» на українському ринку

Доступний за ціною, прийнятний за якістю. Пічна цегла, який займе нішу «золотої середини» на українському ринку

Восени 2020 рокуна українському ринку пічного будівництва з'явилась новинка - Горинська цегла М-175. Поява нових матеріалів для пічної справи нечасте явище, а з огляду на перспективи нового продукту, подія стає ще більш цікавою. У даній статті ми розповімо, які характеристики пічної цегли зроблять її помітним "гравцем" на ринку і чому всім, хто пов'язаний з пічним ремеслом, слід обов'язково познай..

Перегородка з цегли в квартирі

Перегородка з цегли в квартирі

Однією з найбільш традиційних перегородок для стін в квартирах є саме цегляна перегородка. Вона відрізняється від інших підвищеною міцністю і хорошою звукоізоляцією. Хоча свої мінуси також є, але про це пізніше. Найголовніше в цій справі правильний вибір цегли, з якої ви будете робити перегородку. Самим ідеальним варіантом буде використання повнотілої, пустотілої або керамічної цегли. Якщо при ..

Який камін обрати для будинку?

Який камін обрати для будинку?

Камін в будинку - це щось особливе, здатне створювати настрій і атмосферу, коли хочеться помовчати, подумати, почитати книгу, закутавши ноги пледом, або поговорити про щось високе. Камін - це ще й тепло, яке так необхідно нам, починаючи з перших осінніх дощів і до перших весняних променів сонця. І, нарешті, камін це важливий елемент інтер'єру, який не просто його доповнює, а й прикрашає, стає «..

Як зробити облицювання будинку цеглою?

Як зробити облицювання будинку цеглою?

Традиційно найбільш оптимальним варіантом оформлення фасаду будь-якого будинку є застосування облицювальної кладки. Для цієї мети, як правило, використовують облицювальну цеглу. З огляду на чималу ціну цього матеріалу, на сучасному споживчому ринку при повній відсутності будівельного досвіду і бажання до фізичної праці подібну роботу доцільно довірити фахівцеві, який має досвід проведення подіб..

Плюси і мінуси основних видів огорож

Плюси і мінуси основних видів огорож

Якщо ви плануєте встановити паркан навколо вашої власності, одним з найбільш важливих рішень, які ви повинні будете зробити - це вибір типу паркану. Це рішення може сильно вплинути на різні фактори, включаючи безпеку, зовнішню привабливість, довговічність, зручність для домашніх тварин і багато іншого. Ось найбільш поширені типи огорож, а також їх переваги та недоліки: Цегляні і кам'яні Такий ..

Для печей і камінів - Вітебська цегла!

Для печей і камінів - Вітебська цегла!

Вітебська цегла компанії ВАТ «Кераміка» відноситься до найбільш популярних будівельних матеріалів, що широко застосовується при зведенні будинків, промислових, комерційних і інших об'єктів. Одним з ключових продуктів заводу, є одинарна цегла М200 якій немає аналогів в Україні. Цегла М200 повністю задовольняє запити пічників при укладанні печей, камінів, вуличного барбекю в котеджах..

Правила вибору шамотної і пічної цегли

Правила вибору шамотної і пічної цегли

Скласти піч або камін - це ціле мистецтво. Добре складена піч швидко розігрівається, ефективно обігріває будинок і довго зберігає тепло, заощаджуючи при цьому паливо. У цьому питанні багато залежить від якості кладки і дотримання технології, однак якщо використовувати для цього недоброякісну цеглу, то незалежно від професіоналізму майстра, всі зусилля будуть марними. Для печі використовується, як ..

Інструкція по монтажу керамічної димохідної системи

Інструкція по монтажу керамічної димохідної системи

Загальні вказівки Керамічну димохідну систему потрібно монтувати згідно даної інструкції, відповідно до обов'язкових для цієї галузі, правилами безпеки та гігієни праці. Перед початком робіт з монтажу керамічної димоходу необхідно вирішити наступні питання: обладнання вхідної та вихідної вентиляції приміщення, де знаходиться теплогенератор (котел, камін, піч і т.п.); розміщення ревіз..

Етапи будівництва печі своїми руками

Етапи будівництва печі своїми руками

На дачах та будинках в сільській місцевості найчастіше встановлюють російську піч. Проекти російських печей бувають різні, тому, що розміри конструкцій сильно відрізняються. Будуються вони з плитою та обігрівальних щитком, що надає більше функціональності. Як показують креслення російської печі, існує три основних розміри конструкцій: Велика - 2310 на 1600 мм; Середня - 2130 на 1470 м..

Будуємо піч голландку для дачі

Будуємо піч голландку для дачі

Піч голландка з цегли Насамперед оберіть місце розташування майбутньої печі. Як тільки місце зведення печі визначено, можна робити фундамент і перший ряд. Фундамент для печі голландки своїми руками робиться тим же чином, що і для інших печей. На готовий фундамент кладеться лист поліетиленової плівки великої товщини або шматок руберойду. Розмір майданчика під піч оптимально зробити 780х5..

Чи варто будувати будинок з керамічних блоків

Чи варто будувати будинок з керамічних блоків

За своєю природою людина є досить консервативною. Нове автоматично ставиться під сумнів просто в силу того, що ми звикли до чогось іншого. Відмінний приклад - керамічні блоки. Цей сучасний, зручний і ефективний будівельний матеріал, який, тим не менш, поки не знайшов широкого застосування в нашій країні. На відміну від багатьох західних країн, де він є фаворитом при виборі основного компонент..

Скільки цеглин в квадратному метрі, в кубі?

Скільки цеглин в квадратному метрі, в кубі?

Як розрахувати правильну кількість будівельного матеріалу? Що важливо зробити, плануючи нове будівництво? Розробити вдалий проект? Так. Знайти хороших майстрів? Безумовно. Але не менш важливо правильно розрахувати бюджет. Ми знаємо, що будівництво і ремонт можуть, як затягнуться на тривалий термін, так і містити масу неприємних сюрпризів в контексті непередбачених або неврахованих витрат. В інш..

Залишилося трохи цегли: 5 і навіть більше крутих ідей як її використовувати

Залишилося трохи цегли: 5 і навіть більше крутих ідей як її використовувати

Як розумно використовувати невелику кількість рядовки Звичайна історія: ви взялися будувати будинок або нову споруду у себе на ділянці і трохи не розрахували з кількістю цегли. Можливо ваш виконроб перестрахувався або просто проект змінювався, але яка вже тепер різниця? А може ця цегла взагалі дісталась вам від колишнього сусіда? - Забереш? - Заберу, а чому ні, не пропадати ж добру ...

Цегла в інтер'єрі: багато плюсів і один мінус

Цегла в інтер'єрі: багато плюсів і один мінус

Цегляна кладка на піку популярності. Ймовірно, ця мода приходить до нас із західних країн, де такий декор вважається оптимальним для оформлення квартир-студій і просторих приміщень. Плюс такого акценту, як обробка стіни цеглою в будинку, - створення особливого гранжевим або лофтового шарму, а також практичність у використанні і довговічність. Ми в Budeko дуже любимо цегляну кладку. Ми раді тому..

Чи потрібно утеплювати будинки з газоблоку

Чи потрібно утеплювати будинки з газоблоку

Газобетон - популярний будівельний матеріал, його дуже часто обирають для будівницвтва приміщень. Покупці, які приходять до нас в Budeko, прекрасно обізнані в його перевагах. Вони чули про відмінну паропроникність і теплоємність, читали про те, що з цим матеріалом легко працювати, за рахунок чого швидкість зведення стін збільшується, а ймовірність допустити помилки знижується. Однак, навіть у підк..

Цегляняна підлога в приміщенні: казка чи реальність?

Цегляняна підлога в приміщенні: казка чи реальність?

Ми продовжуємо вивчати можливі, іноді досить несподівані варіанти використання цегли в інтер'єрі та екстер'єрі приміщень, а також присадибних ділянок. У цій статті розглянемо можливості використання популярного стінового матеріалу в якості елементу створення підлог. Які переваги та недоліки цегельних підлог, в яких випадки і для яких приміщень вони більш доречні - про все це в нашій статті. Чом..

Різноманітність парканів для будинку

Різноманітність парканів для будинку

Отже, ви придбали будинок або ділянку і замислюється про будівництво свого затишного сімейного гніздечка. Але чи буде воно затишним, якщо його територія не огороджена? Багато з вас, побувавши в західних країнах можуть заперечити, мовляв, там же якось обходяться без масивних парканів або взагалі без них. Так, можливо, і ми до цього коли-небудь прийдемо, але в даний час є цілий ряд обставин, с..

Обирай між надійністю і красою. Або просто бери клінкер

Обирай між надійністю і красою. Або просто бери клінкер

Плануючи підготовчі роботи до будівництва будинку і / або додаткових будівель та огорож, ви обов'язково включіть пункт: «підбір матеріалів», куди увійде вибір стінових, облицювальних матеріалів, а також утеплювача. Про існуючі варіанти і в якому випадку варто віддати їм перевагу - написано сотні статей, знято десятки відеороликів, в яких наводяться докладні порівняння, вказуються пл..

Швидкомонтовані будівлі

Швидкомонтовані будівлі

Будинки і різні громадські споруди потрібні всім. Хтось потребує житла, а комусь необхідний магазин. Але, незважаючи на ці відмінності, всі сходяться в тому, що будувати треба дуже швидко. Раніше це здавалося неможливим, але тепер все змінилося. З'явилися нові технології і будівельні матеріали, які дозволяють зменшити терміни будівництва, і обійтися без цегли, газоблоків, зберігши при цьому які..

Дивовижна енергетика камінів

Дивовижна енергетика камінів

Камін володіє якоюсь особливою енергетичної аурою. Він заворожує погляд, притягує увагу, створює відчуття затишку і безпеки. Ці почуття зародилися ще в печерний період розвитку людства. З тих пір почуття любові до відкритого вогню нітрохи не згасло, а, навпаки, тільки зростає. Зараз камін можна вважати символом стабільної і міцної родини. Види камінів Класичний дизайн виконується із застос..

Як зробити садові доріжки на ділянці?

Як зробити садові доріжки на ділянці?

Розмітка ділянки за будинком завжди повинна починатися з проектування та облаштування доріжок. Вони є сполучниками між усіма елементами вашої ділянки. Якщо доріжки зроблені на швидку руку або просто протоптані - ви ризикуєте зіпсувати весь ансамбль саду. Типи садових доріжок Стежки - це проста, добре утрамбована доріжка, максимум - присипана піском. Таку можна зробити самостій..

Інтер'єр кабінету в квартирі

Інтер'єр кабінету в квартирі

Домашній кабінет, може, і не так потрібен в квартирі, як, скажімо вітальня або спальня, але письменникові, вченому, архітекторові, банкіру чи бізнесменові без нього не обійтися. Основне призначення кабінету вдома - це можливість без перешкод працювати в комфортних умовах за письмовим столом. У кабінеті окрім письмового або комп'ютерного столу зі зручним для довгого сидіння кріслом, повинні бути ..

Дитяча кімната. Інтер'єр

Дитяча кімната. Інтер'єр

Коли надається можливість виділити дитині окреме приміщення, то слід врахувати, що кімната повинна бути сухою, теплою і розташовуватися на сонячній стороні. Ідельним варіантом для дитини, є особиста кімната. Кожен із батьків, повинен розуміти той факт, що дитині також необхідно мати свій особистий простір. Що стосується меблів в дитячу, то в даному питанні головне розуміти: чим прості..

Як залити стрічковий фундамент?

Як залити стрічковий фундамент?

Будівельники часто жартують, що будинок можна звести і без фундаменту на будь-якому грунті. Але що тоді це буде за будинок? Так, така «методика» споруди прекрасно підійде, якщо ви зводите тимчасове житло. Однак якщо ви хочете, щоб будівля «служила вам вірою і правдою» довгі роки, - то тоді без фундаменту ніяк не обійтися. Необхідність фундаменту пояснюється багатьма причинами, серед яких просіданн..

Переваги та недоліки квартири-студії

Переваги та недоліки квартири-студії

Одним з віянь Заходу, яке дібралося і до нашої країни, є квартира-студія. Відмінністю такої квартири є відсутність перегородок. В такому плануванні можна знайти як масу достоїнств, так і суттєвих недоліків. Велика простора кімната, в такому приміщенні, виконує відразу кілька функцій: вітальня, спальня, кабінет, їдальня. Лише туалет і ванна відгороджені від неї стінами. Таке планування н..

Особливості та переваги пінобетону

Особливості та переваги пінобетону

У теперішній час пінобетон придбав велику популярність в будівельній індустрії за рахунок своїх переваг. При зведенні будинків з пінобетону значно скорочується процес його будівництва за рахунок легкості матеріалу і великих розмірів піноблоку. Варто зазначити, що пінобетон і газобетон це різні стрітельних матеріали, хоч і трохи схожий зовні, технологія їх виробництва істотно відрізняється Про..

Чотири популярних покриття для зовнішніх стін

Чотири популярних покриття для зовнішніх стін

Вибір матеріалів для обробки зовнішніх стін - справа смаку. Головне, щоб ви знали про найбільш популярні матеріали для такого виду робіт і про переваги кожного з них. Така інформація дозволить знайти рішення найбільш відповідне для вас і в естетичному, і в матеріальному плані. Зверніть увагу на обробку будинків в вашому районі і спробуйте обрати матеріал, який буде добре гармоніювати ..

Популярність пустотілої цегли

Популярність пустотілої цегли

Цегляна кладка - класика вітчизняного домобудівництва. Матеріал відомий з незапам'ятних часів. Технології, що мають на меті економію ресурсів без порушення основних властивостей, теж давно крокують в ногу з часом. Тому зробити прорізи в повнотілій цеглі і отримати економічний будівельний матеріал - просте і очевидне рішення при зростаючому ринковому попиті. Не потрібно ні особливого обладнанн..

4 причини для вибору будинку з керамічної цегли

4 причини для вибору будинку з керамічної цегли

Будівництво будинків та їх облицювання керамічною цеглою має безліч переваг. Використання цього матеріалу, дозволяє реалізувати найрізноманітніші задумки дизайнерів, архітекторів і замовників. Будинки, побудовані з керамічної цегли з дотриманням всіх необхідних вимог, можуть простояти понад 100 років! Цей будівельний матеріал міцний і морозостійкий. Про те, які ще вигоди принесе його використ..

Облицювання натуральним і штучним каменем

Облицювання натуральним і штучним каменем

Використання, для декору, елементів з натурального або штучного каменю надає будівлям надзвичайно красивий вигляд, як тепер модно говорити, у «стилі ретро». Для тих, хто вже мав справу з облицюванням стін звичайної плиткою, робота з каменем не викличе великих труднощів, але є кілька секретів, яких варто дотримуватися всім. Перед початком роботи посортуйте камені за кольором і величиною, по..

Економія на цегляному будинку

Економія на цегляному будинку

На сьогоднішній день можна як замовити будівництво цегляних будинків під ключ, так і скористатися пропозицією про поетапне зведенні будинків. У першому випадку весь спектр робіт обговорюється заздалегідь. А в другому - складається приблизний план будівництва, і послуги замовляються окремо, оплата також здійснюється поетапно. Основні принципи економії під час будівництва цегляних будинків Оби..

Як обрати розмір майбутнього будинку?

Як обрати розмір майбутнього будинку?

Про великий заміський будинок мріє майже кожен. Але наскільки великим він буде? Необхідно враховувати вартість обробки і обслуговування будинку: опалення, освітлення.  Обрати оптимальний розмір цегляного будинку, простір якого буде повністю використовуватися і  не потребувати зайвих вкладень, допоможуть декілька простих правил:  1. Необхідно чітко розр..

Види цегляної кладки

Види цегляної кладки

Побудувати цегляний будинок - справа не з простих, тому в більшості випадків замовник намагається заручитися допомогою професіоналів, які володіють спеціальними навичками. Значення грамотної цегляної кладки важко переоцінити, адже крім міцності і функціональності, це ще й індивідуальність вашого господарства. Форма цегли така, що дозволяє встановлювати різний порядок розташування в кладці. Щ..

Пічна цегла

Пічна цегла

Для будівництва печей і камінів застосовують, як правило, цеглу керамічну лицьову і рядову, 200, 250 марки міцності (марка означає, яке навантаження в кілограмах на квадратний сантиметр витримує цегла). Лицьова цегла відрізняється від рядової більш гладкими сторонами та кращою геометрією форми. Найкращою цеглою для кладки печі і каміна вважається цегла рядова повнотіла М-200..

Де використовують цеглу ручного формування

Де використовують цеглу ручного формування

1. Облицювання будівель 2. Інтер'єрні рішення Для оформлення інтер'єрів приміщень може використовуватися як повно-розмірна цегла, так і плитка.  3. Облицювання печей і камінів Царська цегла ручного формування також ідеально підходить для облицювання камінів і печей (в т.ч. садових печей, барбекю, альтанок, парканів, стежок і садових доріжок). 4. Різні архітектурні фо..

Якісна цегла

Якісна цегла

Як відомо, такий матеріал, як облицювальа цегла була актуальною у всі часи. Вона набула широкого застосування у будівництві, тому що вважається універсальною і підходить як для кладки стін, так і для закладки фундаменту. Головною перевагою матеріалу є чудовий зовнішній вигляд, а це свідчить про те, що він може застосовуватися при оформленні різних архітектурних будівель, будь-т..

Розшивання швів цегляної кладки

Розшивання швів цегляної кладки

Особливості розшивки швів цегляної кладки, види розшивки, практичні поради. При облицюванні будівлі фасадною цеглою завершальним етапом є розшивання швів лицьової кладки. Даний етап має два важливих назначення: 1. Естетичне оформлення; 2. Забезпечення герметичності і ущільнення поверхні зовнішньої кладки, щоб не допустити проникнення всередину вологи. Що ж таке розшивання? Слід розібратися..

Пам'ятка з технології кладки облицювальної цегли.

Пам'ятка з технології кладки облицювальної цегли.

1. Основа конструкції, на якій зводиться цегляна кладка, має бути досить міцною, стабільною, рівною та ізольованою так, щоб волога не поширювалася в цегляну стіну. 2. Перед початком і під час кладки необхідно захищати всі будівельні конструкції, які можуть бути пошкоджені під час робіт, в тому числі і готову стіну. 3. Під час перерв в роботі необхідно закривати верхню частину стіни від..

Керамічні димарі безпечні і сертифіковані

Керамічні димарі безпечні і сертифіковані

Температура використання від 200 до 1200 С. Стійкість від корозії і перепаду температур. Відмінна тяга і захист від загоряння сажі. Стійкість до конденсату. Кислостойкысть. Відповідність правилам пожежної безпеки. Виробництво: перевірена безпека продукції, що випускається, сертифікована державними інститутами, підтверджується постійним внутрішнім контролем якості. ..