Про компанію Budeko

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Наявність власного автотранспорту та складу дозволяє забезпечувати ритмічність і безперебійність поставок будматеріалів та уникнути нудного спілкування з великою кількістю постачальників.

ГНУЧКІСТЬ І ЛОЯЛЬНІСТЬ

Ми є представниками Ваших інтересів, а не виробника. Ми впровадили спеціальні програми лояльності для постійних клієнтів.

ЄДИНА ТОЧКА УПРАВЛІННЯ

Ми забезпечуємо ритмічність і безперебійність поставок будматеріалів, беремо на себе управління графіком поставок, щоб допомогти Вам дотримуватися нормативних термінів та суворих бюджетних вимог.

УНІКАЛЬНІСТЬ ПРОПОЗИЦІЇ

Грубна цегла виробництва ВАТ «Кераміка»;
Цегла ручного формування вітчизняного виробництва ТМ «FaBrick»;
Гіперпрессованна цегла виробництва ТМ «Декор Бетон».

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН BUDEKO.COM.UA - ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ АСОРТИМЕНТ ЯКІСНИХ СТРОЙМАТЕРИАЛІВ.

За час роботи на ринку ми заробили репутацію надійного постачальника, одного з кращих в сегменті комплексного постачання будматеріалів загальнобудівельного призначення.

Ми завжди максимально  задовольняємо інтереси наших замовників.

ТОВ «BUDEKO» - офіційний дилер українських і зарубіжних виробників будівельних матеріалів, який пропонує оригінальну і сертифіковану продукцію на вигідних умовах.

Працюючи з компанією «BUDEKO», ви отримаєте надійного постачальника!

Наявність складу, великого асортименту товару, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам швидко і вигідно задовольнити практично будь-яку потребу наших замовників.

Завдяки власному автопарку разнотоннажних автомобілів, Ваше замовлення оперативно доставиться в зручний час і місце на максимально вигідних умовах.

Наші фахівці мають великий досвід роботи і відмінно орієнтуються в сфері будівельних матеріалів.

Крім того, компанія регулярно проводить заходи щодо підвищення кваліфікації співробітників, залучаючи фахівців компаній-виробників.

Це дозволяє нам формувати оптимальні для Вас пропозиції по продуктовому ряду, з урахуванням Ваших запитів і ситуацій, що склалася на ринку.

Наші переваги:

Унікальний підхід до кожного клієнта

Унікальний підхід до кожного клієнта

Оперативність доставки будівельних матеріалів

Оперативність доставки будівельних матеріалів

Оптові ціни

Оптові ціни

Програма лояльності для постійних клієнтів

Програма лояльності для постійних клієнтів

Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

Спрощений документообіг

Спрощений документообіг

Наші клієнти

Клієнтами компанії «BUDEKO» є найбільші забудовники в Київській області, креативні архітектори і унікальні пічники. Ми будуємо ділові відносини на принципах довіри і взаємовигоди. З нами надійно і ефективно!

Торговельні підприємства

З нашою допомогою зможуть не тільки розширити свій асортимент, але і підвищити прибуток за рахунок укладання вигідних контрактів.

Будівельні організації

Отримають в нашій особі надійних партнерів, що поставляють якісну продукцію і розуміють вас з півслова. Ми говоримо на одній мові!

Бригади і фахівці

Отримують можливість придбання будівельних та оздоблювальних матеріалів за вигідною ціною.

Приватні особи

Отримають ексклюзивний доступ до широкого асортименту професійних будівельних і оздоблювальних матеріалів. І все це в одному місці і за привабливою ціною!