Цегла облицювальна


15,00 грн/шт

Доступні опції:
ВФ - 5
ВФ - 14
ВФ - 29

18,90 грн/шт

Доступні опції:
ВФ - 5
ВФ - 14
ВФ - 29

13,20 грн/шт

Доступні опції:
ВФ - 5
ВФ - 14
ВФ - 29

Облицювальна цегла або, як ще її називають, цегла лицьова - один з найпоширеніших будівельних матеріалів, його застосовують практично на всіх будівництвах, де потрібно провести обробку фасаду, або внутрішню обробку приміщення без використання штукатурних робіт. Також цегла керамічна лицьова досить часто використовується, коли будують стовпи для парканів і самі паркани. Найпоширеніший розмір матеріалу зазвичай 250х120х65мм, але для зручності виробляють вироби інших розмірів.

Лицьова цегла має цілу низку властивостей, що дозволяє їй бути в числі лідерів будівельних матеріалів для зведення стін. За рахунок пустот вона має меншу масу, що сприятливо позначається на теплопровідності, а також дозволяє зменшити загальну вагу споруди. Привабливий зовнішній вигляд гладких поверхонь облицювальної цегли помітно покращує зовнішній вигляд всього фасаду будівлі.

Як правило, кладку лицювальної цегли здійснюють після спорудження несучих стін зі звичайної рядової цегли. Основною умовою для правильної кладки є акуратність муляра, виконання всіх нормативних і технічних умов. Кладка фасадної цегли виконується в основному на звичайний розчин. Для створення однакового по товщині шва часто вдаються до кладки на прут. Суть методу полягає в тому, що на ряд цегли лягає квадратна арматура з перерізом в 10 мм по обидва боки, далі наноситься розчин, і кладеться наступний ряд, по закінченню 15- 20 хвилин, прут забирається, і так роблять на кожному ряду кладки. Таким чином можна отримати практично ідеальний шов без особливих зусиль.

Купити облицювальну цеглу

На сьогоднішній день в Україні існує досить багато різновидів оздоблювальної цегли, вони відрізняються країною виробництва, виробником, розмірами, кольорами, вагою, але у всіх єдина задача - оформлення фасадних і внутрішніх стін будівель і приміщень. BUDEKO пропонує вам купити облицювальну цеглу з доставкою по Києву та області. Наше головне завдання, щоб ви зробили вдалу покупку, щоб облицювальна цегла, ціна, якість, все перевершило ваші сподівання.

Ми дбаємо про вас і намагаємося максимально ефективно розпорядиться, вашим часом, завдяки злагодженій роботі відділу логістики ви не будете хвилюватися про швидке оформлення і оперативну доставку придбаних вами будівельних матеріалів.