Облицювальна клінкерна цегла

На сьогоднішній день, одним із найбільш популярних будівельних матеріалів є клінкерна цегла, яка використовується для внутрішніх (інтер'єрних) та зовнішніх (фасадних) облицювальних робіт, а також при зведенні будинків, споруд та несучих конструкцій. Даний різновид цегли, за своїми експлуатаційними властивостями, не має аналогів, характеризується:

  • довговічністю;
  • міцністю;
  • надійністю;
  • зносостійкістю;
  • різноманітністю текстур і кольорової палітри.

Клінкерна, декоративна цегла належить до групи керамічної, але при її виробництві застосовується унікальна технологія (ускладнена), з використанням глини (тугоплавкої) високоякісних сортів. Для отримання максимальної міцності, сирець обпалюється в печі при дуже високій температурі (приблизно 1200 градусів Цельсія). Завдяки такому високому температурному режиму, після випалу, клінкерна цегла не має пор, за рахунок чого забезпечуються відмінні експлуатаційні властивості.

Використовується клінкерна цегла, ціна якої в інтернет-магазині нашої компанії «BUDEKO» найнижча, при облицюванні колон, напівколон, парканів, еркерних кутів, арок, підвіконь, карнизних або цокольних брівок, кутових розв'язок і сходів. Оздоблення декоративною цеглою відрізняється практичністю та привабливим зовнішнім виглядом.

Плюси клінкерної облицювальної цегли

Широке застосування при фасадних та інтер'єрних роботах, клінкерна цегла отримала, завдяки ряду таких переваг:

  1. Максимальні показники міцності (М300, М500). Порівняно з керамікою, клінкерна цегла має більшу міцність на стиск, вигин, тому конструкції з неї не зношуються протягом тривалого експлуатаційного періоду.
  2. Незначне водопоглинання (показник становить від трьох до шести відсотків). Виходячи з цього, всередину цегли проникає мінімальна кількість вологи, що й запобігає руйнуванню цілісності конструкції, навіть при тривалому контакті з водою.
  3. Відмінна морозостійкість. Даний облицювальний клінкер здатний витримувати величезну кількість (близько двохсот) циклів заморожування / відтавання.
  4. Стійкість до зношування. Характеризується стійкістю до агресивних середовищ (солей, лугів, кислот) та ультрафіолетового випромінювання.
  5. Екологічність. У складі клінкерної цегли тільки натуральна глина, що й забезпечує її екологічну чистоту, нешкідливість.

Крім перерахованих вище переваг, клінкерна лицьова цегла, представлена широким розмаїттям кольорів, що дозволяє задовольняти потреби найвимогливіших клієнтів.

Як придбати клінкерну цеглу у нас

Наша компанія є офіційним дилером вітчизняних і зарубіжних виробників в Україні. У нас представлена фасадна клінкерна цегла у широкому асортименті, що дозволяє замовити будматеріали різних текстур і відтінків. Вся продукція відрізняється високою якістю, є сертифікованою, при цьому на цеглу надається офіційна гарантія від виробника.

Придбати клінкерну облицювальну цеглу, за найкращою ціною, у нас можуть клієнти Києва, Київської області та інших міст. Постійна наявність продукції на складах, дозволяє здійснювати оперативну доставку в зручний, для клієнтів, час. Вартість облицювального клінкеру залежить від розміру, ваги, відтінку, компанії-виробника, а також інших факторів. При необхідності, наші менеджери нададуть Вам професійну консультацію.