Сухі суміші та сипучі матеріали

Виберіть підкатегорію:

Універсальні кладочні суміші Універсальні кладочні суміші
Суміші для кладки газобетону Суміші для кладки газобетону
Суміші для кладки керамічних блоків Суміші для кладки керамічних блоків
Суміші для кладки клінкеру Суміші для кладки клінкеру
Суміші для кладки плитки Суміші для кладки плитки
Суміші теплоізоляційні Суміші теплоізоляційні
Цемент, сипучі Цемент, сипучі
Фуги, затирка Фуги, затирка

120,00 грн/шт

Доступні опції:
Білий
Сірий
Світло-сірий
Жасмін
Карамель
Бежевий
Персик
Рожевий
Цегляний
Горіховий
Темно-коричневий
Салатовий
Графіт
Блакитний
Світло-блакитний
Бірюзовий
Синій

На сучасному ринку будівельних матеріалів, затребуваними вважаються будівельні суміші, що представляють собою комплекс в'яжучих наповнювачів, спеціальних компонентів, змішаних в заводських умовах, і повністю готових до застосування. Вони представлені в порошкоподібному вигляді, призначені для використання, в залежності від виконуваних видів робіт:

  • при кладці стінових матеріалів, плитки;
  • при ремонтах підлоги;
  • при виправленні недоліків на стінах, стелях;
  • при проведенні шпаклювальних робіт.

Для приготування будівельної суміші не потрібно певних знань і навичок - готові сухі суміші ретельно перемішуються з певною кількістю води, після чого вони повністю готові до використання.

В Україні придбати готовий розчин для кладки, інші суміші високої якості, можна в інтернет - магазині «BUDEKO», де представлена ​​продукція найкращих вітчизняних і зарубіжних виробників, серед яких такі торгові марки, як «Майстер», «Клейзер», «Kirchland», «Baumit», «Quick-mix». Будучи офіційними дилерами торгових марок, ми гарантуємо високу якість продукції, що володіє відповідними сертифікатами.

Різновиди сухих будівельних сумішей

На сучасному ринку будівельної продукції, суміші сухі представлені різними видами. Вони можуть бути:

  • Для кладки. Використовуються при кладці стін з цегли, бетонних блоків. Для приготування суміші кладки використовується вода, або спеціальна рідина.
  • Клейовими. У складі даних сумішей присутній кварцовий пісок, цемент, різні спеціальні добавки. Порошок сірого кольору, при змішуванні з водою, перетворюється в розчин пластичної консистенції, що відрізняється стійкість при нанесенні на поверхні вертикального типу. Використовується клейова суміш при проведенні внутрішніх облицювальних робіт (наноситься тонким шаром від 2 до 6 міліметрів).
  • Шпаклювальними. Використовуються при вирівнюванні різних поверхонь (з бетону, оштукатурених, інших), з подальшим проведенням оздоблювальних робіт, усунення розтріскувань, отворів. Наноситься шпаклювальна суміш тонким шаром від 1 до 10 міліметрів. Суміші даного виду дозволяють зробити поверхні гладкими, з відмінними адгезіческімі властивостями.

Будь-яка кладочна суміш, яку пропонує компанія «BUDEKO», характеризується швидкістю приготування, зручністю використання, відносно високою насипною щільністю. Купити суміші будівельні оптом і в роздріб, по найбільш низькій ціні, можуть клієнти Києва, Харкова, Дніпра, інших міст.