Протиморозна добавка, форміат натрію 5 кг

Протиморозна добавка, форміат натрію 5 кг
На складі
Артикул: 104599
На складі 230.00
230,00 грн/5кг
Якщо у вас є кошторис на матеріали, замовте прорахунок їх вартості з доставкою.
Основні характеристики
Виробник:
Україна
Галузь застосування:
підвищення морозостійкості
Різновид:
протиморозна добавка
Технічні характеристики
Витрата на 25 кг цементу
0,5 кг
Колір
белый
Габарити
Вага
5 кг
Виробництво
Країна-виробник
Україна

Форміат натрію є хімічною сполукою, яку отримують в результаті переробки пентаерітріта. Також її називають натрієвою сіллю мурашиної кислоти. Основою цієї речовини є пентаеритрит, разом з його похідними.

Широке застосування форміату натрію зосереджено в будівельній, хімічній і шкіряної промисловості.

Натрієва сіль мурашиної кислоти в чистому вигляді має кристалічну структуру. Найчастіше це хімічна речовина виробляється білого кольору, але іноді воно може мати відтінки зеленого і сірого. Сторонні включення в основній масі часто відсутні.

Це хімічна сполука виступає як протиморозною добавки, що функціонує при температурі нижче -5 °C. Допустима кількість форміату натрію в бетоні становить:

 • 2% від всієї маси при температурному режимі -5 °C
 • 3% від всієї маси при -10 °C
 • 4% від всієї маси при -15 °C

Перед безпосереднім введенням розчину форміату натрію в бетон, його розводять в теплій воді. Для отримання більш однорідною і пластичної маси в отриманий склад вводять суперпластифікатори, наприклад, суперластіфікатор С-3.

Варто відзначити, що в літній період, протиморозна добавка, сприяє збільшенню міцності і продовжує стійкість бетонного покриття.

Купити протиморозну добавку (5кг) в Києві

Ми співпрацюємо із заводами, відповідно, наші ціни на суміші не завищені. При попаданні на наш склад ми додатково перевіряємо якість продукції, і дотримуємося таких умов зберігання, щоб ви придбали у нас протиморозну добавку належної якості. Ми реалізуємо та доставляємо суміші будь-яких марок. Також рекомендуємо вам стежити за нашими акціями, оскільки дуже часто ми пропонуємо лояльні умови покупки на сухі будівельні суміші.

На період карантинних заходів наша компанія продовжує оперативно обробляти всі заявки, готувати замовлення до видачі або відправляти їх поштою.

Скористайтеся можливістю вирішити заплановані питання по будівництву, декоруванню, комплектації, а ми допоможемо Вам швидко надавши якісні матеріали.

Наша компанія робить все можливе, щоб процеси оплати і доставки були для Вас максимально зручними. Нижче перераховані основні варіанти, але ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися точну інформацію для конкретних товарних позицій.

Доставка

У нашому магазині доступні наступні варіанти доставки:

 • самовивіз з нашого офісу
 • доставка вантажним автотранспортом
 • доставка різними поштовими операторами (Нова пошта, Делівері тощо)
 • доставка попутним транспортом
 • доставка безпосередньо від заводу виробника

Оплата

У нашому магазині доступні наступні варіанти оплати:

 • готівкою при отриманні товару в нашому магазині;
 • переказ на р/р;
 • післяплатою (тільки при використанні послуг зазначених вище служб доставки і для товарів фактичною або об'ємною вагою до 30 кг);
 • онлайн-оплата;