Заслінки, люки для печей


3 177,00 грн/шт

Доступні опції:
Ліва сторона
Права сторона

При облаштуванні печей, одним з необхідних елементів є заслінки. Заслінки являють собою пластинки з отворами, які закриваються кришкою. Даний елемент пічного спорудження призначений для випуску гарячих газів, а також для закриття труби, коли процес топки завершений. Це запобігає виходу тепла з приміщення, назовні. Для виготовлення заслінок використовується чавун - матеріал, який має відмінні експлуатаційні характеристики:

  • максимальна міцність;
  • надійність;
  • стійкість до дії високих температур;
  • стійкість до деформації, корозії, пошкоджень механічного характеру.

В інтернет - магазині «BUDEKO» представлені заслінки від найкращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Вся продукція відрізняється високою якістю, відповідає необхідним нормам та вимогам (підтверджено відповідними сертифікатами). При виготовленні заслінок використовуються тільки сучасні технології та найкраща сировина, що дозволяє підвищити якість пічних елементів, поліпшити їх споживчі характеристики.

Конструкція пічних заслінок

Конструкція засувки пічної включає пластину - движок, встановлену в пазах рамки. Даний пристрій виготовлений методом відливу. Без нього не може функціонувати жодна піч! Закріплюється заслінка в процесі зведення вогнища, розміщуючись між цегляними рядами.

Щоб забезпечити більш щільне, надійне закривання димаря, в деяких випадках можуть встановлюватися дві пічні заслінки. Якщо між рамкою та пластиною - будуть незначні зазори, а це вже може призвести до втрати тепла, а також до появи інею в трубі печі.

Встановлюватися, пічна заслінка, повинна якомога далі від топки. Купити пічні заслінки у нас можуть оптом і в роздріб, клієнти Києва, Київської області, Харкова, Дніпра, Одеси, інших міст України.