Тандири переносні

На Сході, величезною популярністю користується піч тандир. Особливістю таких печей є те, що їжа в них не смажиться, а запікається, це дозволяє надати їй особливі смакові характеристики.

Представлені дані печі різними моделями. Тандир класичного типу, виконаний у формі вази або бочки, горлечяко якого досить широке. Стінки тандира, які повинні утримувати жар, виконані з кераміки, а щілини і керамічну основу змазують глиною. Широку популярність завоював тандир переносний, який можна брати з собою на дачу або під час заміських прогулянок.

В інтернет - магазині «BUDEKO»  можна купити переносний тандир, представлений кращими виробниками. Для його виготовлення використовується сучасний матеріал і технології, що дозволяють підвищити якість готових виробів, поліпшити їх споживчі характеристики.

Особливості тандирі переносного типу

Сучасна піч - тандир переносний, має такий же принцип роботи, що і моделі класичного виконання. Для їх виготовлення використовується високоякісна шамотна або каолінова глина. Обидва матеріали мають прекрасну тепловіддачу і теплоємність.

Для закриття печі використовується спеціальна дворівнева кришка - верхня частина маленького розміру, нижня - великого. Виходячи з розмірів тандира, товщина стінок може становити від трьох до семи сантиметрів.

Для зручного транспортування печі, з бічних сторін, знаходяться ручки, які виготовлені з металу. Для забезпечення додаткової міцності, переносний тандир стягується по вертикалі і горизонталі, тонкими смужками з металу. У нижній частині знаходиться спеціальне пристосування для топки і видалення вугілля. В області горловини тандиру розміщено кріплення, призначене для розміщення шампурів у вертикальній площині. До переваг тандиру відносяться:

  • відсутність контролю за процесом приготування їжі;
  • приготування страв за короткий час, в порівнянні з печами інших видів;
  • висока теплоємність, що дозволяє знизити витрату палива;
  • можливість приготування різноманітних страв (від шашликів, риби, до чаю);
  • їжа відрізняється вишуканим смаком, добре пропікається, не пригорає, не потрібно використання масла.

Компанія «BUDEKO» пропонує найнижчі ціни на переносні тандири, висока якість яких підтверджена сертифікатами!