Цемент, глина, сипучі матеріали

При будівництві об'єктів різного призначення (промислових, житлових будівель, споруд) та для виконання кладки цегли, блоків використовується спеціальна сполучна речовина - цемент, представлений у вигляді мінерального порошку. Для отримання будівельного розчину, суху речовину змішують з водою в певних пропорціях, що перетворюється в масу темно - сірого кольору, яка володіє в'язкістю. Складається цемент з подрібненого клінкеру, з додаванням гіпсу, мінеральних речовин.

При проведенні будівельних робіт промислового призначення, використовують портландцемент. Виготовляється він шляхом випалу певних пропорцій глини, змішаної з вапняком, в спеціалізованих печах, що дозволяє отримати надійний будматеріал високої якості, який володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками. Цемент, представлений різними марками, за рахунок чого він має різні робочі параметри.

В Україні оптом і в роздріб, купити цемент від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників, можна в інтернет - магазині «BUDEKO», де представлені сертифіковані суміші високої якості. При їх виготовленні використовується найкраща сировина, інноваційні технології, що дозволяє підвищити якість сухих будівельних сумішей.

Якими властивостями володіє цемент

Сучасні виробники будівельних матеріалів, пропонують широкий асортимент цементу, який володіє:

  1. Стійкістю до корозійних процесів. Завдяки спеціально розробленому мінералогічному складу сухої суміші, з додаванням гідроактівних компонентів, сприяє уникненню впливу хімічно активних солей, підвищується стійкість матеріалу до агресивних середовищ, воді. Стійкість до корозії підвищується завдяки наявності в складі полімерних добавок, завдяки яким знижується мікропористість.
  2. Стійкістю до низької температури. Якість цементу визначається здатністю витримувати численні цикли заморожування / відтавання (в затверділому вигляді). Завдяки додаванню до вихідної сировини мінеральних компонентів (нейтралізованого деревного пеку, абіетат натрію, інших), підвищується опірність матеріалу до перепадів температурного режиму, його довговічність.
  3. Міцністю. Показник щільності цементу (активність) залежить від його марки, вимірюється в МПа.

Остаточна вартість цементу в мішках, залежить від виробника, показника активності цементу, фасування, інших параметрів.

Цемент різного виду, не виходячи з дому, можна замовити в Києві, Броварах, Вишневому, Білій Церкві, Борисполі, Василькові, Обухові, Фастові, інших населених пунктах Київської області, а також містах України. На сайті «BUDEKO» можна дізнатися, скільки коштує мішок цементу, ознайомитися з його характеристиками.