Аксесуари для тандирів та печей

Приготування їжі в печі дозволяє отримати страви з вишуканим, неповторним смаком і ароматом. Для цього використовуються пристосування різних видів, але найбільшою популярністю користується східна піч тандир, в якій їжа не смажиться, а запікається.

Для того, щоб готувати різноманітні страви, використовуються спеціально призначені аксесуари для тандира, що дозволяють розширити сферу застосування печі даного типу та підвищити зручність її експлуатації.

За найбільш доступною ціною, купити високоякісні аксесуари для тандира в Україні, представлені широким асортиментом, пропонує інтернет - магазин «BUDEKO», де представлена ​​сертифікована продукція кращих вітчизняних і зарубіжних виробників.

Сучасні виробники пропонують аксесуари до тандиру будь-яких розмірів - маленьких, середніх, великих.

  • Багатоярусна решітка - етажерка. Призначається для одночасного приготування великої кількості різних страв (овочевих, м'ясних, рибних). Наявність ярусів (може бути від одного до чотирьох) дозволяє не тільки запікати, але і ставити на решітку різні ємності, горщики.
  • Решітка для стейків. Використовується як для приготування м'яса, так і овочів, риби, ковбасок.
  • Ялинка. Виготовлена ​​у вигляді глибокої миски, по центру якої розташовується стрижень з металу з шипами, на які нанизуються м'ясо, овочі (як на шампур).
  • Чохол. Призначається для захисту тандира від впливу зовнішніх негативних чинників, сприяє продовженню терміну служби печі, збереженню первинного зовнішнього вигляду.

Крім перерахованих вище, до аксесуарів для тандира відносяться ковані вироби (поперечини, шампури, гаки, підставки, стійки), зольники, інші. Як матеріали для виготовлення аксесуарів використовується харчова нержавіюча сталь, чавун.