Комплектуючі для димоходів: ревізії, трійники, конденсатозбірники

Найбільш оптимальними конструкціями для облаштування димохідної системи, які забезпечують її ефективну роботу, пожежну безпеку і надійність вважається димохід. А вартість комплектуючих, вже залежить від виробника, розміру та інших параметрів.

Димарі сприяють виведенню продуктів горіння (диму) назовні, зберігаючи тепло всередині приміщень, а також забезпечують хорошу тягу, необхідну для розгоряння вогню. Вони використовуються для всіх типів опалювальних систем. Для їх виготовлення використовується міцна нержавіюча, оцинкована сталь, що володіє прекрасними експлуатаційними властивостями.

Купити оригінальні комплектуючі для димоходу від кращих вітчизняних та зарубіжних виробників , в Україні, за доступною ціною, можна в інтернет - магазин «BUDEKO». Будучи офіційними дилерами, ми пропонуємо продукцію високої якості, яка відповідає всім необхідним нормам та вимогам. Це все підтверджено відповідними сертифікатам.

Що відноситься до комплектуючих для димоходів

До конструкційних елементів димоходів відноситься:

  • Труба керамічна;
  • Трійник (перехідник);
  • Ревізія;
  • Конденсатозбірник.

Виходячи зі способу з'єднання конструкції, можна отримати димохід, призначений для конкретного опалювального приладу (печей, камінів, котлів газових або тих, які працюють на твердому паливі). Комплектуючі димоходів, керамічні, характеризуються:

  1. тривалим експлуатаційним терміном;
  2. стійкістю до тривалого впливу високих температур;
  3. механічною міцністю;
  4. відсутністю корозії, стійкістю до впливу негативних факторів зовнішнього середовища та агресивних речовин;
  5. безпекою для здоров'я, за рахунок 100% екологічності;
  6. простотою, легкістю монтажу систем будь-якого рівня складності.

Завдяки гладкій внутрішній поверхні, продукти горіння виводяться безперешкодно, а сажа не накопичується.

Компанія «BUDEKO» пропонує найнижчі ціни на весь асортимент комплектуючих для димохідних труб. Придбати їх оптом і в роздріб, з можливістю оперативної доставки, можуть клієнти Києва, Київської області, Харкова, Дніпра, Одеси, а також інших населених пунктів України.