Димохідні труби керамічні

При зведенні каміна, печі або іншої системи опалення, невід'ємним елементом конструкції є труба димоходу, що сприяє виведенню диму із приміщення на вулицю, при цьому тепло всередині приміщення зберігається. Крім виведення назовні продуктів горіння, димохідні труби забезпечують хорошу тягу, а це сприяє швидкому розгоранню вогню. Керамічні труби є головною сладовою димаря, а також:

  • шибера;
  • трійників, перехідників;
  • ревізії;
  • пристосування для збору / зливу конденсату (конденсатозбірника).

Дивлячись на те, яким способом буде з'єднана труба для димоходу, виходить елемент, призначений для конкретного опалювального приладу (печі, каміна, газового котла або працює на твердому паливі).

В інтернет - магазин «BUDEKO» димохідні труби представлена ​​широким асортиментом виробів, купити які в Україні, можна за найнижчою ціною оптом і в роздріб. Вироби представлені ​​кращими вітчизняними виробниками, високу якість яких підтверджено відповідними сертифікатами. При виготовленні димохідних труб використовуються інноваційні технології, що дозволяють істотно підвищити якість готової продукціі та поліпшити їх споживчі характеристики.

Характеристики димохідних труб

На сьогоднішній день ми рекомендуємо керамічні димохідні труби тому, що у них:

  1. збільшений термін експлуатації  по тій причині, що вироби з кераміки не схильні до корозії;
  2. абсолютна екологічність, так як у виробництві керамічних димохідних труб використовуються виключно натуральна сировина;
  3. наявність всіх необхідних комплектуючих, які дозволяють створити ту конструкцію, яка оптимально відповідатиме вашим цілям.

Продукція компанії доступна для клієнтів Києва, Київської області, Харкова, Дніпра та інших міст України. На сайті «BUDEKO» ви можете не тільки дізнатися вартість димохідної труби, але і ознайомитися з її характеристиками.