Колосники і колосникові решітки


55,00 грн/шт

Доступні опції:
300х28 мм
300х30 мм
350х28 мм
350х30 мм
400х30 мм

Вважається, що чавунне лиття кращий варіант для виготовлення пічних, камінних елементів, аксесуарів, таких як колосник та колосникові решітки.

Колосник «решітка» - невід'ємний елемент будь-якого каміна або печі.

Візуально, має вигляд металевої решітки, яка монтується в топку каміну / печі, основне завдання якої створення майданчика для дров. Монтаж колосника та колосникових решіток відбувається таким чином, щоб під ними було достатньо простору. В процесі перегорання твердого палива, в топці каміна, утворюється зола, яка провалюється в спеціальні щілини колосникових ґрат. Завдяки вільному доступу до підколосникового простору каміну або печі, дуже легко прибирати накопичену золу та підтримувати топку в чистоті.

Компанія BUDEKO пропонує вам широкий асортимент колосників від світового виробника пічних аксесуарів SVT, продукцію високої якості від кращих українських виробників.

Вироби SVT користуються особливою популярністю серед пічників, адже фінське чавунне лиття відповідає всім європейським нормам та сертифіковане в Україні. Чавунні вироби компанії SVT здатні служити протягом багатьох років, а це вже перевірено на практиці.

Придбати колосник, в Києві, ви можете зі складу нашої компанії BUDEKO, за адресою м Києві, вул. Богатирська 3е.

Всі питання, що цікавлять щодо колосників і колосникових решіток, а також всіх пічних аксесуарів ви може задати нашим фахівцям за телефонами, вказаними на сайті.