Цегла червона, керамічна

Мабуть, не знайдеться будівельника або замовника будівництва, який би не стикався з таким популярним будівельним матеріалом, як червона цегла.

Навіть в часи, коли з’явилось багато інноваційних матеріалів, ба більше – будинки навчилися будувати на принтерах, будівельна цегла не втрачає своєї популярності та актуальності.

Рядова цегла – в чому секрет популярності

Це один з найбільш доступних варіантів будівництва стін, ціна червоної цегли виглядає абсолютно прийнятною в поєднанні з непоганими технологічними і експлуатаційними властивостями. А ще це на 100% натуральний матеріал, при його виробництві використовують глину в поєднанні із високою температурою.

Хтось вважає, що цегляна кладка вимагає подальшої обробки, але інші цілком задоволені зовнішнім виглядом будинку з керамічної цегли. З огляду на хороші показники практичності, рядова цегла є найбільш універсальним стіновим матеріалом.

В нашому регіоні представлено досить багато виробників якісної продукції, яка оптимально підійде практично для будь-якого будівництва.

Не варто також забувати про відмінні звукоізоляційні характеристики цегляної кладки, що особливо актуально в багатоповерхових будинках, де можуть попастися галасливі сусіди.

Характеристики червоної цегли

• Розмір: 250х120х65мм;

• Тип: Повнотіла і пустотіла;

• Маркування: М-75, М-100, М-125, М-150;

• Колір: темно-червоний, жовтий;

• Упаковка: Піддони 300 - 500шт.

На вартість цегли рядової впливає декілька чинників. По-перше, віддаленість виробника від міста, так як доставка завжди досить суттєво збільшує ціну. По-друге, марочність, чим вона вища, тим кращі характеристики, а значить, збільшується вартість.

Купити будівельну цеглу в Києві

Придбати цеглу в Києві можна у різних продавців, але слід враховувати, що Budeko працює безпосередньо з виробниками та знає, як зробити, щоб у вартості не з'явилося нічого зайвого. Ще одна важлива перевага - великий досвід поставок, як на масштабні будівельні об'єкти, так і для потреб приватних замовників. Ми вміємо знаходити підхід до кожного клієнта, аналізувати ваші потреби, пропонувати товари і ціну, які вас повністю задовольнять.

Запрошуємо до нашого магазину (м. Київ вул. Богатирська 3-Є), де можна побачити товар як у виставковій залі, так і на складі. Якщо вам потрібна консультація, ви хочете уточнити інформацію стосовно нашого асортименту або цінової політики, обов'язково телефонуйте нам!