Шамотна вогнетривка цегла

Вогнетривка цегла користується великим попитом в Києві та Київській області.

Останнім часом все більше власників заміських будинків, дач та котеджів хочуть мати власний камін, піч або вуличне барбекю для створення атмосфери затишку та приготування смачних страв. Ось тут, на допомогу, приходить вогнетривка шамотна цегла з її можливістю витримувати високі температури тривалий час, набирати тепло і поступово віддавати його в навколишній простір. Вогнетривка цегла, фактично, стала безальтернативним матеріалом при облаштуванні печей, камінів і барбекю.

Технологія виробництва вогнетривкої шамотної цегли полягає в тому, що спеціальну вогнетривку глину змішують з порошком-шамотом, а потім піддають випалу при високих температурах.

В результаті таких дій виходить вогнетривка цегла, яка здатна витримувати температуру до 1800С.

Купити вогнетривку цеглу

Ми пропонуємо купити вогнетривку шамотну цеглу за доступною ціною в Києві. На нашому складі завжди доступні різні марки даного товару, тому кожен, приватний покупець або досвідчений пічник зможуть придбати все, що йому необхідно.

Якщо ви новачок в пічній справі, то вам корисно буде дізнатися, що шамотна цегла поділяється за такими параметрами:

  • за маркою: ша-5 (за розміром як звичайний цегла), ша-8, ша-9 та інші;
  • за типом: стандартна (ша), легка (шл);
  • за виробником: Великоанадольський, Запорізький та ін.

Наш магазин «Budeko» є однією з небагатьох компаній в м. Києві, яка постійно підтримує на складі широке розмаїття шамотної вогнетривкої цегли. Крім того, у нас можна придбати всі інші складові пічного будівництва, що дозволить Вам заощадити, як на закупівлі, так і на перевезенні матеріалів.