Решітки-гриль

Власне виробництво
Решітка-гриль BDK чавунна (590х390 мм)

Решітки гриль використовуються для приготування овочів та м'ясних продуктів на відкритому вогні або вугіллі спільно з мангалами та вуличними печами. Класичну решітку можна також використовувати для приготування їжі на багаттях та інших джерелах відкритого полум'я. Продукти, приготовані на грилі, набувають ні з чим не порівнянного смаку і зберігають корисні речовини у складі, тому що обсмажуються без жиру.

У каталозі інтернет-магазину BUDEKO представлені грати для страв на грилі різних типів:

  • сталеві навісні та переносні з ручками;
  • чавунні прямокутні та круглі;
  • рамки для шампурів без внутрішньої сітки.

Розміри решітки можна підібрати індивідуально під мангал: 300х500, 700х260, 630х430, 760х460, 590х390, 300х300, 300х400, 515х322, 550х380 мм. Поверхня виробу може бути матова чи блискуча. Колір – чорний, сірий (природний металевий).

Купити решітки гриль в інтернет-магазині BUDEKO – рішення, про які ви не пошкодуєте

У нас ви можете купити решітки гриль за найвигіднішими цінами. Є оперативна доставка Україною, можливий самовивіз у Києві. Вся запропонована в інтернет-магазині BUDEKO продукція:

  • повністю відповідає заявленим характеристикам;
  • виготовляється із міцних, нетоксичних, жаростійких матеріалів;
  • підходить для будь-яких типів мангалів та печей.

Своїм покупцям ми пропонуємо великий асортимент товарів. При співпраці з нами, ви неодмінно знайдете відмінний варіант решіток гриль під індивідуальні запити. Постійні клієнти інтернет-магазину BUDEKO стають учасниками програми лояльності та користуються спеціальними знижками. Будь-які питання щодо товарів та оформлення замовлення ви можете поставити нашому менеджеру у телефонному режимі. Звертайтесь!