Плити на піч, грубу

Плита для печі є важливим елементом приватного будинку, біля печі крім обігрівальної існує й інша важлива функція - бути простою і зручною підмогою для приготування їжі.

Як обрати чавунну плиту для печі

З цим питанням стикається більшість власників приватних будинків, котеджів, дач, звертаючи увагу на такі складові:

Матеріал

Начебто все просто - чавун є самим універсальним і популярним варіантом. Але бувають винятки. Чавунна плита ніколи не виготовляється на замовлення, а виробляється і продається в стандартних розмірах. Це пов'язано з тим, що підготовка спеціальної форми для чавунного відливу - питання витратне. Робити її для виготовлення однієї або декількох одиниць товару ніхто не стане. Тож якщо замовнику необхідна пічна плита нестандартного розміру, слід розглянути сталеву плиту, яку можна замовити під будь-які необхідні параметри довжини і ширини.

Розмір

Мабуть найпопулярніший на сьогоднішній день стандарт - 710х410 мм. 410х410 мм також користуються попитом у тих, хто не збирається готувати дві страви одночасно. Але варіантів набагато більше, і краще за все, якщо ви перебуваєте на етапі планування, відразу визначиться з параметрами, закласти необхідну простір (або попросити про це майстра). Тоді не доведеться пізніше шукати рідкісні вироби. Не зайвим буде одразу подумати, який посуд буде використовуватись, відповідно до цього підбирається розмір конфорок, особливо важливий діаметр найбільшого кільця. Але плита може бути і зовсім без конфорок, вона іменується глухою.

Товщина плити

Споживач приділяє цьому питанню важливу, а іноді і надмірно підвищену увагу, прагнучи купити найпотужніший виріб, вважаючи, що чим товще пічна плита, тим менша ймовірність, що вона швидко лопне. Таке твердження правдиве лише частково. При неправильній експлуатації, коли допускається часте і різке нагрівання / охолодження пічної поверхні, термін її служби буде недовгим. Якщо ж дбайливо ставиться до виробу, то товщини 10-15 мм (без урахування ребер жорсткості) цілком достатньо.

Дизайн

Звичайно, не для кожного покупця це питання має значення, багато хто вважає, що головне - це належна якість і підвищена надійність, а вже як виглядає пічна плита - справа друга. Інші ж міркують інакше: часу біля неї буде проводитися чимало і прагнуть знайти щось красивіше. Так як форма і колір у різних виробників дуже схожі, чи не єдина можливість виділиться - візерунки, які наносяться на поверхню на етапі застигання.

Ціна пічної плити

На території нашої країни досить багато виробників, які створюють якісні невибагливі товари, тому вартість зазвичай цілком прийнятна. Якщо ж ви хочете придбати продукцію підвищеної якості, вивчіть іноземні, наприклад, фінські бренди, але тут ціна буде суттєво вище.

Купити пічну плиту в Україні

Компанія Budeko пропонує широкий асортимент поверхонь з чавуну і сталі. Ми підібрали товари, які, з одного боку, повинні задовольнити різні потреби, з іншого - якість і надійність представлених у нас плит перевірено і не викликає сумнівів. Ми постійно нарощуємо свою пропозицію, і якщо наші постачальники додають в лінійку нові цікаві позиції, ми також прагнемо завезти їх на склад і запропонувати нашим клієнтам. Тому, якщо ви не знайшли на сайті те що шукали - рекомендуємо зв'язатися із нашими менеджерами, можливо якраз з'явилися оптимально підходящі вам новинки.