Шампури

Шампура з нержавійки - це популярні літні аксесуари в нашій країні, які використовуються для приготування страв на вогні.

Практично у кожного чоловіка є свій власний рецепт м'яса та улюблені шампури, які використовуються роками. Але будь-який, навіть якісний набір, з часом приходить в непридатність і перед вами може стати необхідність пошуки нових металевих аксесуарів для печей, барбекю і мангалів.

При виборі слід звернути увагу на кілька важливих моментів. Як матеріал ми однозначно радимо нержавіючу сталь, як найзручніший і довговічний матеріал. Довжина підбирається з урахуванням того, де буде використовуватися шампури, для великої стаціонарної печі і невеликого переносного мангалу можуть знадобитись різні вироби. Ще один фактор - наявність або відсутність ручки. Шампур з дерев'яною ручкою виглядає солідніше, більш зручний і безпечний у використанні. Зі сталевою - більш бюджетне рішення.

Ще одне питання - товщина і форма сталі. Вони підбираються з урахуванням того, який розмір шашлику і які ще страви ви плануєте готувати. Широке поширення набув так званий шампур для кебаба (для люля-кебаб).

Ми підібрали для вас набори шампурів на різний смак і бюджет, будь-який з представлених товарів виключно високої якості, що гарантує надійність, зручність в експлуатації і довгий термін служби.