Духовки пічні

Невід'ємним елементом будь-якої печі вважається духовник, який не тільки забезпечує безперебійну роботу, безпеку вогнища, а й виступає в якості додаткового обігріву приміщення. Також, духовка використовується для приготування та підігріву їжі. Духовка в піч виготовляється із різних матеріалів, але найбільш оптимальним варіантом вважається чавун - надійний, міцний матеріал, який вирізнається прекрасними експлуатаційними властивостями.

До переваг чавунних духовок відносяться:

  1. Стійкість до впливу високих температур.
  2. Стійкість до корозії, механічних пошкоджень.
  3. Відсутність деформацій під час експлуатаційного періоду.
  4. Довговічність.

В інтернет - магазині «BUDEKO» пічні духовки представлені різними моделями, від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Будучи офіційними дилерами, наша компанія гарантує вам високу якість виробів для обладнання печей, це підтверджено відповідними сертифікатами. При виробництві духовок використовуються тільки сучасні технології, які дозволяють істотно підвищити якість, а також поліпшити споживчі характеристики. Духовка для печі, ціна якої у нас найбільш вигідна, має привабливий зовнішній вигляд, сучасний дизайн.

Види пічних духовок

Існують кілька видів пічних духовок, які відрізняються розмірами та зовнішнім виглядом. Клієнти Києва, Київської області, Харкова, Дніпра, Одеси, а також інших міст України, можуть купити у нас духовки:

  • суцільного типу (духовка повністю виготовлена з чавуну, при закритих дверцятах неможливо спостерігати за приготуванням їжі);
  • засклені (основна частина духовки виготовляється з чавуну, а дверцята духовика виконані з вогнетривкого, термостійкого, прозорого скла, яке відрізняється стійкістю до високих температур. А головне, що воно не тріскається і не деформується в процесі експлуатації. При закритих дверцятах духовки, можна бачити, як готуватиметься їжа);
  • засклені литі, оснащені термометрами (даний вид духовки відноситься до популярних моделей, має литий корпус, дверцята з вогнетривкого термостійкого прозорого скла, що дуже зручно при приготуванні їжі. На внутрішній, скляній поверхні духовника розміщений термометр, що дозволяє здійснювати контроль за процесом приготування їжі, за рахунок чого підвищується технологічність духовки).

Розміщується духовка збоку печі, необхідне дотримання технології монтажу, щоб забезпечити безперебійну, безпечну роботу конструктивного елементу. Продукцію компанії можна замовити оптом і в роздріб, також можлива оперативна доставка, завдяки постійній наявності товарів на складах.