Пічні і камінні дверцята

На етапі проектування каміну чи печі замовник повинен відповісти собі на питання, камін якого типу він хоче: відкритого або з камінними дверцятами? Зважуючи на «за/проти», більшість схиляється до другого варіанту, адже плюсів установки камінних дверцят значно більше. Ось деякі з них:

  1. Завдяки пічним та камінним дверцятам нижується ризик задимлення приміщення, а також виділення занадто різких запахів диму / сажі;
  2. Підвищується безпека, маленькі діти або домашні тварини не матимуть легкого доступу до відкритого вогню в каміні або печі;
  3. Палаючі, тліючі частинки не спровокують пожежу вилетівши з каміну чи печі.

До мінусів, як правило, відносять той факт, що обмежується можливість споглядання вогнища. Та це питання легко вирішується встановленням дверцят для каміна зі склом. За міцністю та вогнестійкістю вони не поступаються глухим камінним дверцятам, проте з точки зору естетичного задовоення - є більш виграшним варіантом.

Дверцята для каміна, характеристики

Камінні /пічні дверцята відрізняються за матеріалом (сталеві, чавунні, комбіновані), за типом (глухі, зі склом) за розмірами, за формою (пласкі та еркерні; квадратні, прямокутні, арочні), за зовнішнім виглядом (прості , з фігурними елементами). Це лише деякі характеристики, які слід враховувати при виборі оптимального варіанту. Для того, щоб правильно оцінити всі достоїнства пічних та камінних дверцят, краще за все, опинитись  у місці, де пічне литво представлене в великому асортименті .

Купити камінні, пічні дверцята в Києві

Компанія Budeko пропонує широкий вибір аксесуарів для печей і камінів від кращих виробників. У нас представлені найкращі зарубіжні та вітчизняні виробники пічного литва. Тому у нашому магазині можна купити дверцята для печей / камінів для різних цілей та під різний бюджет. Представлені товари вже пройшли перевірку на довговічність, а крім цього мають привабливий зовнішній вигляд. Хочете переконатися? Приїжджайте за адресою: м Київ, вул Богатирська, 3Е, де розташований наш шоу-рум та оберайте найбільш підходящі, для себе, дверцята для печі або каміну. Якщо ж ви вже знаєте, який товар вам необхідний - оформлюйте замовлення в інтернет-магазині.