Цегла шамотна (вогнетривка) ША 47 є вогнестійким будівельним матеріалом, який має клиноподібну форму. Цегла ША-47 - це будівельний матеріал, що володіє здатністю протистояти впливу високих температур, при цьому зберігати всі свої властивості протягом багатьох років експлуатації. Вогнетривкі цеглини з шамоту утворюють необхідну оболонку для захисту кладки печі від прямого вогню або розпечених вуглів.
Цегла вогнетривка шамотна ША-47 (клин ребровий) прекрасно підходить для будівництва: барбекю, доменних печей, мартенівських печей, груб, камінів, котлів, російських лазень, теплових агрегатів, що експлуатуються при помірних температурах (не більше 1730 градусів), тандирі, пічних труб; печей, які використовуються в металургійній і хімічній промисловості, димоходів, коксових печей, димарів.
Кладка вогнетривкої цегли ША 47
Кладка вогнетривкої цегли робиться на спеціальну вогнетривку суміш (мертель) або на вогнетривку глину, змішану з меленим шамотом. Решта робіт проводиться аналогічно звичайній будівельній цеглі.
За повною інформацією про товар та з питань замовлення, покупки та доставки цегли, будь ласка, звертайтеся в наш шоу-рум.
У нашому магазині доступні наступні варіанти доставки та оплати:
Доставка
- самовивіз із нашого складу (магазина)
- доставка поштовим оператором (Нова пошта)
- доставка вантажним автотранспортом
- доставка з виробництва (для гуртових замовлень)
Оплата
- платіжною картою при отриманні товару в магазині;
- переказ на р/р;
- післяплатою *;
- онлайн оплата;
* окрім відрізних, крихких або сипучих товарів, а також замовлень із фактичною або об'ємною вагою понад 30 кг (деталі ви можете уточнити у наших менеджерів)
