Вогнетривка суміш для кладки печей МП-18 (ТМ «Новопласт»)

Вогнетривка суміш для кладки печей МП-18 (ТМ «Новопласт»)
На складі
Артикул: 100634
На складі 150.00
150,00 грн/20кг
Якщо у вас є кошторис на матеріали, замовте прорахунок їх вартості з доставкою.
Основні характеристики
Виробник:
Новопласт
Галузь застосування:
для штукатурних (пічних) робіт, для вогнетривкої цегли
Вид:
мертель
Технічні характеристики
Витрати води, л/ на 25 кг
приблизно 0,3 л води на 1 кг. суміші
Вогнетривкість, не нижче, ° C
1610
Масова частка Al2O3
Не меньше 18%
Габарити
Вага
20 кг
Виробництво
Країна-виробник
Україна

Переваги готової вогнетривкої кладки суміші мп-18

Головною перевагою суміші мп-18 є те, що приготувати такий розчин дуже легко і просто. Досить просто додати води і гарненько перемішати. Простота у використанні заощадить вам не тільки витрачений час, але і гроші!

Призначення готової вогнетривкої суміші для кладки печі МП-18
Суха термостійка суміш призначена для кладки і штукатурки печей, камінів зовні і всередині будівель і споруд. Рекомендовані поверхні: вогнетривка шамотна цегла ПБ-5, ША-5, ШБ-5 (розчин Мертель МП-18 в кладці має ступінь розширення при нагріванні, рівнозначну вогнетривкій (шамотній) цеглі ПБ-5, ША-5, ШБ-5, що запобігає розтріскуванню швів) бетон, камінь. Вогнетривкість + 1610 °с

Суміш вогнетривка володіє наступними характеристиками:

 • термостійка
 • екологічно чиста
 • економічна
 • зручна в застосуванні

Склад вогнетривкої суміші:
Мертель полукіслійзмасовоючасткоюАL2O3. Чи не менше 18% Суміш шамотного порошку і каоліну.

Приготування вогнетривкої суміші для кладки і виконання робіт

Суху термостойку суміш розмішують, додаючи воду для повного розчинення глини. Витримують від 3-х годин, потім додають воду, доводять до робочої консистенції. Роботи проводять при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С і відносній вологості 75%. Розчин, приготовлений з даної суміші, простий і зручний у використанні. Для отримання міцного шву, всю вогнетривку цеглу слід скропити водою.

Не допускається кладка печей з керамічної і силікатної цегли. Можливе використання старої цегли. При цьому цегла повинна бути ретельно очищеною від старого розчину кладки, не повинна мати вапняного нальоту і слідів сажі. Кладку печі проводять кельмою рівномірно по рядах. Шви кладки, що утворилися заповнюють на всю глибину розчином. Іншу частину розчину з печей і димоходів ретельно видаляють. Перед початком топки (нагрівання) кладка повинна бути витримана 2-3 тижні, що дозволяє випаруватися всій зайвій волозі.

Термін та умови зберігання суміші для кладки печей і камінів.
У герметичній упаковці і по відносній вологості до 75% - 12 місяців з дати виготовлення. Маса нетто: 20 кг ± 1% 10кг ± 1%

Всі рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах технологічні параметри можуть зміниться.

На період карантинних заходів наша компанія продовжує оперативно обробляти всі заявки, готувати замовлення до видачі або відправляти їх поштою.

Скористайтеся можливістю вирішити заплановані питання по будівництву, декоруванню, комплектації, а ми допоможемо Вам швидко надавши якісні матеріали.

Наша компанія робить все можливе, щоб процеси оплати і доставки були для Вас максимально зручними. Нижче перераховані основні варіанти, але ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися точну інформацію для конкретних товарних позицій.

Доставка

У нашому магазині доступні наступні варіанти доставки:

 • самовивіз з нашого офісу
 • доставка вантажним автотранспортом
 • доставка різними поштовими операторами (Нова пошта, Делівері тощо)
 • доставка попутним транспортом
 • доставка безпосередньо від заводу виробника

Оплата

У нашому магазині доступні наступні варіанти оплати:

 • готівкою при отриманні товару в нашому магазині;
 • переказ на р/р;
 • післяплатою (тільки при використанні послуг зазначених вище служб доставки і для товарів фактичною або об'ємною вагою до 30 кг);
 • онлайн-оплата;