Рідке скло

Рідке скло
На складі
Артикул: 101808
На складі 70.00
70,00 грн
Якщо у вас є кошторис на матеріали, замовте прорахунок їх вартості з доставкою.
Основні характеристики
Виробник:
Україна
Галузь застосування:
для вогнетривкої цегли
Тип сполучного:
рідке скло
Технічні характеристики
Витрати
0,5 - 1 кг/м2
Час висихання
24 години
Габарити
Вага
1,3 кг (1 л)
Виробництво
Країна-виробник
Україна

Будучи водним розчином силікату натрію, рідке скло продається розфасованим по 1 літру (1,3 кг).

Продукт відноситься до повітряно в'язким, виробляється методом випалювання кварцового піску з додаванням соди. Отриману масу подрібнюють і розчиняють у воді, що і дає можливість називати суміш рідким склом.

Час висихання при температурі + 20 ° С і 65% відносної вологості повітря - 24 години.

Витрата рідкого скла - 0,5-1 кг / м2. При виготовленні розчинів - 1 літр на 10 літрів розчину.

У будівництві застосовується для захисту, гідроізоляції, склеювання і зв'язки будівельних матеріалів, виготовлення кислототривких, вогнестійких і вогнетривких силікатних мас.

Рідким склом можна просочувати і склеювати тканини, папір, картон та вироби з дерева для додання їм більшої щільності і вогнестійкості.

Успішно застосовують як компонент у поєднанні з іншими сумішами і розчинами, наприклад, для створення жаростійкої замазки або вогнетривкої кладки розчину, тому воно часто використовується при виготовленні камінів, печей і т.д.

Найбільш популярним є додавання рідкого скла в цементний розчин. Так, добавка на рівні 5% підвищує міцність матеріалу в 1,5 рази, збільшує опір стиранню.

Рідке скло натрієве купити в Києві


Купити рідке скло з доставкою ви можете в нашому інтернет-магазині або в шоу-румі компанії «BUDEKO» в м.Києві. Якщо у вас залишилися питання по можливостям застосування цього матеріалу, обов'язково звертайтеся до наших менеджерів.

На період карантинних заходів наша компанія продовжує оперативно обробляти всі заявки, готувати замовлення до видачі або відправляти їх поштою.

Скористайтеся можливістю вирішити заплановані питання по будівництву, декоруванню, комплектації, а ми допоможемо Вам швидко надавши якісні матеріали.

Наша компанія робить все можливе, щоб процеси оплати і доставки були для Вас максимально зручними. Нижче перераховані основні варіанти, але ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися точну інформацію для конкретних товарних позицій.

Доставка

У нашому магазині доступні наступні варіанти доставки:

  • самовивіз з нашого офісу
  • доставка вантажним автотранспортом
  • доставка різними поштовими операторами (Нова пошта, Делівері тощо)
  • доставка попутним транспортом
  • доставка безпосередньо від заводу виробника

Оплата

У нашому магазині доступні наступні варіанти оплати:

  • готівкою при отриманні товару в нашому магазині;
  • переказ на р/р;
  • післяплатою (тільки при використанні послуг зазначених вище служб доставки і для товарів фактичною або об'ємною вагою до 30 кг);
  • онлайн-оплата;