Бетонний блок СБ-ПР-Ц-Р-200.190.188-М100-F50

Бетонний блок СБ-ПР-Ц-Р-200.190.188-М100-F50
Під замовлення
Під замовлення 18.65
18,65 грн/шт
Якщо у вас є кошторис на матеріали, замовте прорахунок їх вартості з доставкою.
Основні характеристики
Виробник:
Ковальська
Галузь застосування:
стіновий
Комплектація:
відвантажується комплектом з блоком 130 х 190 х 188
Розмір:
200х190х188
Технічні характеристики
Вогнетривкість, не нижче, ° C
90 / 120 R/EI, хв.
Марка міцності
М - 100
Матеріал
Важкий бетон
Морозостійкість
F - 50
Габарити
Вага
11.10 кг
Розмір
200 х 190 х 188
Комплектність
Кількість на піддоні, шт
75
Кількість штук в м³
143
Виробництво
Країна-виробник
Україна

Переваги будівельних блоків перед керамічною і силікатною цеглою:

 • питома вага в 1,5-2 рази нижче, ніж при цегляній кладці;
 • один стандартний блок за об'ємом дорівнює кільком цеглин;
 • кваліфікований муляр укладає за зміну об'єм стіни в три рази більше, ніж при цегляній кладці.

Виробництво блоків здійснюється методом об'ємного вібропресування за технологією, яка надає блоку ідеальну геометричну форму. Дані блоки виготовлені із застосуванням пазо-гребневої системи, яка дозволяє відмовитися від використання цементно-піщаного розчину на вертикальних швах. 

Вібропресовані блоки можна використовувати на всіх етапах будівництва. Вони з однаковим успіхом застосовуються при зведенні нових споруд і при реконструкції вже існуючих стінових конструкцій як в житлових будинках (у тому числі приватних), так і в заводських корпусах, промислових і сільськогосподарських спорудах. 

Керамзитнобетонні будівельні блоки є екологічно чистим продуктом завдяки використанню керамзиту. Керамзитобетон «дихає», регулюючи вологість повітря в приміщенні, має прекрасні звукоізолюючі властивості, будівлі з нього довговічні і не вимагають догляду. Керамзитобетон має позитивні властивості дерева і каменю одночасно, але не гниє, не підпадає під дію цвілі і грибка, не горить і не іржавіє.

Завдяки точно витриманим розмірам, керамзитобетон чудово поєднується з усіма видами дрібноштучних будівельних матеріалів, залізобетонних виробів, металоконструкцій, дверних і віконних прорізів.

Привабливість блоків полягає і в чудових теплотехнічних властивостях, які дозволяють зменшити товщину зовнішньої стіни в порівнянні з цегляною, що, в свою чергу, полегшує конструкцію споруди, скорочує витрати нульового циклу, загальні витрати на будівництво.

Будівельний блок більші за розмірами в порівнянні з цеглою, що забезпечує зручність при транспортуванні, зберіганні, легкість в роботі без застосування будь-яких спеціальних пристроїв. Процес кладки нічим не відрізняється від кладки із звичайної керамічної цегли, але є більш легким і зручним, завдяки чому зведення стін з блоків доступно і звичайному приватному забудовнику.

Купити бетонный блок CБ-ПР-Ц-Р-200.190.188-М100-F50

Інтернет-магазин BUDEKO - надійний постачальник будівельних матеріалів різного призначення. На сайті ви можете придбати потрібну кількість бетонних блоків, ціна їх доступна для кожного. Ключові особливості компанії:

 • оригінальна і сертифікована продукція зарубіжних і українських виробників;
 • широкий асортимент матеріалу можна купити оптом і в роздріб;
 • персональний підхід до кожного замовника.

На період карантинних заходів наша компанія продовжує оперативно обробляти всі заявки, готувати замовлення до видачі або відправляти їх поштою.

Скористайтеся можливістю вирішити заплановані питання по будівництву, декоруванню, комплектації, а ми допоможемо Вам швидко надавши якісні матеріали.

Наша компанія робить все можливе, щоб процеси оплати і доставки були для Вас максимально зручними. Нижче перераховані основні варіанти, але ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися точну інформацію для конкретних товарних позицій.

Доставка

У нашому магазині доступні наступні варіанти доставки:

 • самовивіз з нашого офісу
 • доставка вантажним автотранспортом
 • доставка різними поштовими операторами (Нова пошта, Делівері тощо)
 • доставка попутним транспортом
 • доставка безпосередньо від заводу виробника

Оплата

У нашому магазині доступні наступні варіанти оплати:

 • готівкою при отриманні товару в нашому магазині;
 • переказ на р/р;
 • післяплатою (тільки при використанні послуг зазначених вище служб доставки і для товарів фактичною або об'ємною вагою до 30 кг);
 • онлайн-оплата;